logo

Hlavní Menu

Tabulka

P. Tým Z. B.
1. SFC Rozsochač 11 30
2. FC Ulic BOYS 11 30
3. SFC Slavoj 11 21
4. FC Bahnhof 11 16
5. Chachaři 11 10
6. Partia 11 9
7. Team Kruťasů 11 8
8. UC Onkli 11 6

Kontakty

Vedení ligy:
Jan Drastík
tel.: 736 176 223
drastikjan@seznam.cz

Pavel Jurček
tel.: 734 301 971

Webmaster:
Martin Hanzlík
hanzlik14@seznam.cz

Fotograf:
Patrik Sniehotta
tel.: 608 046 078
ruslan224@seznam.cz


Návštěvnost stránek

Zápasy - 3. ročník 2010/2011

Ligové zápasy 2010/2011 | 3. ročník

Kolo Utkání Výsledek Datum Místo konání
1. kolo FC Bahnhof - Gambrinus Team 6 : 0 22.08.2010, 09:00 Školní hřiště
1. kolo Šilene - SFC Rozsochač 1 : 1 22.08.2010, 13:00 Školní hřiště
1. kolo FC Ulic BOYS - Partia 6 : 5 29.08.2010, 10:30 Školní hřiště
1. kolo UC Onkli - Team Kruťasů 3 : 5 30.10.2010, 14:30 TJ Sokol Kobeřice
2. kolo Partia - UC Onkli 3 : 3 29.08.2010, 09:00 Školní hřiště
2. kolo Gambrinus Team - Chachaři 1 : 1 03.10.2010, 13:00 Školní hřiště
2. kolo SFC Rozsochač - Team Kruťasů 9 : 3 17.10.2010, 13:30 Školní hřiště
2. kolo FC Bahnhof - Šilene 1 : 4 31.10.2010, 09:00 TJ Sokol Kobeřice
3. kolo FC Ulic BOYS - FC Bahnhof 1 : 5 11.09.2010, 14:30 TJ Sokol Kobeřice
3. kolo UC Onkli - Chachaři 2 : 8 11.09.2010, 16:00 TJ Sokol Kobeřice
3. kolo Šilene - Team Kruťasů 1 : 2 12.09.2010, 09:00 TJ Sokol Kobeřice
3. kolo Gambrinus Team - SFC Rozsochač 4 : 11 12.09.2010, 10:30 TJ Sokol Kobeřice
4. kolo Chahaři - Team Kruťasů 5 : 2 18.09.2010, 14:30 Školní hřiště
4. kolo Šilene - FC Ulic BOYS 2 : 2 18.09.2010, 16:00 Školní hřiště
4. kolo Gambrinus Team - UC Onkli 1 : 6 19.09.2010, 09:00 Školní hřiště
4. kolo SFC Rozsochač - Partia 8 : 3 23.10.2010, 14:30 TJ Sokol Kobeřice
5. kolo Partia - Chachaři 0 : 3 (kont.) 00.00.0000, 00:00
5. kolo Team Kruťasů - FC Bahnhof 3 : 0 25.09.2010, 14:30 TJ Sokol Kobeřice
5. kolo FC Ulic BOYS - SFC Rozsochač 4 : 5 26.09.2010, 09:00 TJ Sokol Kobeřice
5. kolo Gambrinus Team - Šilene 1 : 4 26.09.2010, 10:30 TJ Sokol Kobeřice
6. kolo SFC Rozsochač - Chachaři 2 : 2 02.10.2010, 14:30 Školní hřiště
6. kolo Gambrinus Team - Team Kruťasů 1 : 2 02.10.2010, 16:00 Školní hřiště
6. kolo FC Ulic BOYS - UC Onkli 5 : 0 03.10.2010, 09:00 Školní hřiště
6. kolo FC Bahnhof - Partia 5 : 1 03.10.2010, 10:30 Školní hřiště
7. kolo Chachaři - FC Bahnhof 0 : 3 (kont.) 00.00.0000, 00:00
7. kolo Team Kruťasů - FC Ulic BOYS 6 : 3 09.10.2010, 14:30 TJ Sokol Kobeřice
7. kolo Partia - Šilene 7 : 9 10.10.2010, 09:00 TJ Sokol Kobeřice
7. kolo UC Onkli - SFC Rozsochač 4 : 4 10.10.2010, 10:30 TJ Sokol Kobeřice
8. kolo UC Onkli - Šilene 2 : 3 16.10.2010, 14:30 Školní hřiště
8. kolo FC Bahnhof - SFC Rozsochač 1 : 4 16.10.2010, 16:00 Školní hřiště
8. kolo Gambrinus Team - Partia 0 : 4 17.10.2010, 09:00 Školní hřiště
8. kolo Chachaři - FC Ulic BOYS 0 : 6 17.10.2010, 10:30 Školní hřiště
9. kolo FC Bahnhof - UC Onkli 6 : 5 23.10.2010, 16:00 TJ Sokol Kobeřice
9. kolo Šilene - Chachaři 3 : 0 24.10.2010, 09:00 Školní hřiště
9. kolo Team Kruťasů - Partia 4 : 1 24.10.2010, 10:30 Školní hřiště
9. kolo Gambrinus Team - FC Ulic BOYS 0 : 4 30.10.2010, 13:00 TJ Sokol Kobeřice
10. kolo Partia - FC Ulic BOYS 2 : 5 09.04.2011, 14:30 TJ Sokol Kobeřice
10. kolo SFC Rozsochač - Šilene 2 : 1 09.04.2011, 16:00 TJ Sokol Kobeřice
10. kolo Gambrinus Team - FC Bahnhof 1 : 9 10.04.2011, 09:00 TJ Sokol Kobeřice
10. kolo Team Kruťasů - UC Onkli 11 : 2 10.04.2011, 10:30 TJ Sokol Kobeřice
11. kolo Chachaři - Gambrinus Team 5 : 2 16.04.2011, 14:30 Školní hřiště
11. kolo UC Onkli - Partia 4 : 8 17.04.2011, 09:00 Školní hřiště
11. kolo Šilene - FC Bahnhof 1 : 2 17.04.2011, 10:30 Školní hřiště
11. kolo Team Kruťasů - SFC Rozsochač 1 : 0 23.04.2011, 15:30 TJ Sokol Kobeřice
12. kolo FC Bahnhof - FC Ulic BOYS 6 : 0 30.04.2011, 14:30 Školní hřiště
12. kolo Team Kruťasů - Šilene 1 : 0 01.05.2011, 09:00 Školní hřiště
12. kolo SFC Rozsochač - Gambrinus Team 10 : 0 01.05.2011, 10:30 Školní hřiště
12. kolo Chachaři - UC Onkli 0 : 7 18.06.2011, 16:00 Školní hřiště
13. kolo Team Kruťasů - Chachaři 4 : 0 07.05.2011, 14:30 TJ Sokol Kobeřice
13. kolo FC Ulic BOYS - Šilene 3 : 0 07.05.2011, 16:00 TJ Sokol Kobeřice
13. kolo UC Onkli - Gambrinus Team 3 : 1 08.05.2011, 09:00 TJ Sokol Kobeřice
13. kolo Partia - SFC Rozsochač 7 : 3 08.05.2011, 10:30 TJ Sokol Kobeřice
14. kolo FC Bahnhof - Team Kruťasů 4 : 0 14.05.2011, 14:30 Školní hřiště
14. kolo SFC Rozsochač - FC Ulic BOYS 6 : 0 14.05.2011, 16:00 Školní hřiště
14. kolo Chachaři - Partia 4 : 8 19.05.2011, 18:30 Školní hřiště
14. kolo Šilene - Gambrinus Team 4 : 0 29.05.2011, 09:00 Školní hřiště
15. kolo Chachaři - SFC Rozsochač 2 : 2 21.05.2011, 14:30 TJ Sokol Kobeřice
15. kolo Team Kruťasů - Gambrinus Team 5 : 2 21.05.2011, 16:00 TJ Sokol Kobeřice
15. kolo UC Onkli - FC Ulic BOYS 3 : 3 22.05.2011, 09:00 TJ Sokol Kobeřice
15. kolo Partia - FC Bahnhof 2 : 9 01.06.2011, 17:30 Školní hřiště
16. kolo SFC Rozsochač - UC Onkli 5 : 5 05.06.2011, 13:00 Školní hřiště
16. kolo FC Ulic BOYS - Team Kruťasů 3 : 4 13.06.2011, 18:15 Školní hřiště
16. kolo FC Bahnhof - Chachaři 3 : 1 15.06.2011, 18:15 Školní hřiště
16. kolo Šilene - Partia 6 : 2 19.06.2011, 10:30 Školní hřiště
17. kolo Šilene - UC Onkli 1 : 10 04.06.2011, 14:30 TJ Sokol Kobeřice
17. kolo SFC Rozsochač - FC Bahnhof 2 : 4 04.06.2011, 16:00 TJ Sokol Kobeřice
17. kolo Partia - Gambrinus Team 4 : 3 05.06.2011, 09:00 Školní hřiště
17. kolo FC Ulic BOYS - Chachaři 6 : 1 05.06.2011, 10:30 Školní hřiště
18. kolo Partia - Team Kruťasů 0 : 3 (kont.) 00.00.0000, 00:00
18. kolo Chachaři - Šilene 3 : 2 12.06.2011, 09:00 Školní hřiště
18. kolo UC Onkli - FC Bahnhof 1 : 4 12.06.2011, 13:00 Školní hřiště
18. kolo FC Ulic BOYS - Gambrinus Team 3 : 0 19.06.2011, 09:00 Školní hřiště

Aktuální zápasy

26. 5. 2018 - 27. 5. 2018
26.05.2018, 13:00
SFC Rozsochač - SFC Slavoj
:

26.05.2018, 16:00
UC Onkli - Partia
:

27.05.2018, 09:00
FC Bahnhof - Team Kruťasů
:

27.05.2018, 10:30
FC Ulic BOYS - Chachaři
:

Následující zápasy

-

Sponzoři

Obecní úřad Kobeřice

(c) 2009 - 2018 | created by Martin Hanzlík | admin