logo

Hlavní Menu

Tabulka

P. Tým Z. B.
1. FC Ulic BOYS 6 15
2. FC Bahnhof 5 12
3. SFC Slavoj 5 9
4. SFC Rozsochač 6 9
5. Partia 5 6
6. UC Onkli 5 6
7. Chachaři 6 0

Kontakty

Vedení ligy:
Marcel Herich
tel.: 736 442 921
celosek@seznam.cz

Lukáš Hanzlík
tel.: 775 375 826
l.hanzlik22@seznam.cz

Pavel Jurček
tel.: 734 301 971
jurcek.pavel@seznam.cz

Webmaster:
Martin Hanzlík
hanzlik14@seznam.cz

Návštěvnost stránek

Zápasy - 2. ročník 2009/2010

Ligové zápasy 2009/2010 | 2. ročník

Kolo Utkání Výsledek Datum Místo konání
1. kolo Onkli - Šilene 1 : 1 22. srpen 12:30 Za benzinkou
Team Kruťasů - Partia 3 : 15 22. srpen 14:00 Za benzinkou
FC Bahnhof - SFC Rozsochač 2 : 4 23. srpen 9:00 Za benzinkou
FC Ulic BOYS - Chalupky FC 4 : 4 23. srpen 10:30 Za benzinkou
2. kolo SFC Rozsochač - Partia 4 : 3 29. srpen 12:30 Za benzinkou
Gambrinus Team - Chalupky FC 0 : 2 29. srpen 14:00 Za benzinkou
Šilene - FC Ulic BOYS 1 : 3 30. srpen 9:00 Za benzinkou
FC Bahnhof - Team Kruťasů 6 : 4 30. srpen 10:30 Za benzinkou
3. kolo Onkli - FC Bahnhof 4 : 2 12. září 12:30 Za benzinkou
FC Ulic BOYS - Partia 1 : 4 12. září 14:00 Za benzinkou
Team Kruťasů - Chalupky FC 2 : 2 13. září 9:00 Za benzinkou
SFC Rozsochač - Gambrinus Team 9 : 2 13. září 10:30 Za benzinkou
4. kolo Gambrinus Team - Šilene 0 : 0 19. září 12:30 Za benzinkou
Team Kruťasů - Onkli 5 : 4 19. září 14:00 Za benzinkou
SFC Rozsochač - FC Ulic BOYS 8 : 1 20. září 9:00 Za benzinkou
Partia - Chalupky FC 4 : 5 1. říjen Za benzinkou
5. kolo Chalupky FC - FC Bahnhof 3 : 2 26. září 12:30 Za benzinkou
Šilene - Partia 0 : 1 26. září 14:00 Za benzinkou
Onkli - Gambrinus Team 0 : 2 27. září 9:00 Za benzinkou
SFC Rozsochač - Team Kruťasů 5 : 0 27. září 10:30 Za benzinkou
6. kolo Gambrinus Team - Partia 5 : 2 3. říjen 12:30 Za benzinkou
SFC Rozsochač - Chalupky FC 2 : 1 3. říjen 14:00 Za benzinkou
Onkli - FC Ulic BOYS 1 : 2 4. říjen 9:00 Za benzinkou
FC Bahnhof - Šilene 2 : 4 4. říjen 10:30 Za benzinkou
7. kolo Chalupky - Onkli 1 : 7 10. říjen 12:30 Za benzinkou
Partia - FC Bahnhof 7 : 3 29. říjen 17:00 Za benzinkou
Šilene - Team Kruťasů 2 : 2 11. říjen 9:00 Za benzinkou
FC Ulic BOYS - Gambrinus Team 1 : 2 11. říjen 10:30 Za benzinkou
8. kolo FC Ulic BOYS - Team Kruťasů 1 : 2 17. říjen 12:30 Za benzinkou
SFC Rozsochač - Šilene 6 : 2 17. říjen 14:00 Za benzinkou
FC Bahnhof - Gambrinus Team 5 : 1 18. říjen 9:00 Za benzinkou
Partia - Onkli 6 : 5 18. říjen 10:30 Za benzinkou
9. kolo SFC Rozsochač - Onkli 2 : 1 24. říjen 12:30 Za benzinkou
FC Bahnhof - FC Ulic BOYS 2 : 4 24. říjen 14:00 Za benzinkou
Team Kruťasů - Gambrinus Team 0 : 2 25. říjen 9:00 Za benzinkou
Chalupky FC - Šilene 5 : 0 25. říjen 10:30 Za benzinkou
10. kolo Šilene - Onkli 1 : 8 5. červen 14:00 TJ Sokol Kobeřice
Partia - Team Kruťasů 15 : 6 5. červen 14:00 Školní hřiště
SFC Rozsochač - FC Bahnhof 3 : 4 12. červen 12:30 Školní hřiště
Chalupky FC - FC Ulic Boys 2 : 5 5. červen 12:30 Školní hřiště
11. kolo Team Kruťasů - FC Bahnhof 2 : 7 17. duben 14:00 Školní hřiště
Chalupky FC - Gambrinus Team 2 : 1 18. duben 9:00 Školní hřiště
Partia - SFC Rozsochač 1 : 4 18. duben 10:30 Školní hřiště
FC Ulic BOYS - Šilene 4 : 3 24. duben 12:30 TJ Sokol Kobeřice
12. kolo FC Bahnhof - Onkli 11 : 2 24. duben 14:00 TJ Sokol Kobeřice
Gambrinus Team - SFC Rozsochač 1 : 4 25. duben 9:00 TJ Sokol Kobeřice
Chalupky FC - Team Kruťasů 2 : 5 25. duben 10:30 TJ Sokol Kobeřice
Partia - FC Ulic BOYS 12 : 7 26. červen 12:30 TJ Sokol KObeřice
13. kolo Šilene - Gambrinus Team 5 : 1 27. červen 9:00 Školní hřiště
Onkli - Team Kruťasů 9 : 2 6. červen 9:00 Školní hřiště
FC Ulic BOYS - SFC Rozsochač 3 : 9 6. červen 10:30 TJ Sokol Kobeřice
Chalupky - Partia 2 : 8 19. červen 12:30 TJ Sokol Kobeřice
14. kolo Gambrinus Team - Onkli 3 : 6 26. červen 15:00 Školní hřiště
FC Bahnhof - Chalupky FC 3 : 0 (Kontumačně) 10. červenec 12:30 Školní hřiště
Team Kruťasů - SFC Rozsochač 2 : 6 26. červen 12:30 Školní hřiště
Partia - Šilene 4 : 1 6. červen 10:30 Školní hřiště
15. kolo Partia - Gambrinus Team 1 : 1 20. červen 9:00 Školní hřiště
Chalupky FC - SFC Rozsochač 5 : 6 1. červenec 18:30 TJ Sokol Kobeřice
FC Ulic BOYS - Onkli 4 : 3 30. květen 9:00 Školní hřiště
Šilene - FC Bahnhof 3 : 7 19. červen 12:30 TJ Sokol Kobeřice
16. kolo Team Kruťasů - Šilene 1 : 6 11. červenec 10:30 Školní hřiště
Gambrinus Team - FC Ulic BOYS 2 : 4 11. červenec 9:00 Školní hřiště
FC Bahnhof - Partia 4 : 6 30. květen 10:30 Školní hřiště
Onkli - Chalupky FC 8 : 0 20. červen 9:00 TJ Sokol Kobeřice
17. kolo Team Kruťasů - FC Ulic BOYS 5 : 1 20. červen 10:30 Školní hřiště
Onkli - Partia 2 : 3 27. červen 10:30 TJ Sokol Kobeřice
Gambrinus Team - FC Bahnhof 1 : 4 6. červen 9:00 Školní hřiště
Šilene - SFC Rozsochač 2 : 5 20. červen 10:30 TJ Sokol Kobeřice
18. kolo Šilene - Chalupky FC 2 : 2 12. červen 14:00 Školní hřiště
Onkli - SFC Rozsochač 6 : 2 13. červen 9:00 Školní hřiště
Gambrinus Team - Team Kruťasů 1 : 1 13. červen 10:30 Školní hřiště
FC Ulic BOYS - FC Bahnhof 4 : 3 29. červen 17:30 Školní hřiště

Aktuální zápasy

0. 0. 0000 - 0. 0. 0000
00.00.0000, 00:00
KONEC - PODZIMNÍ ČÁSTI
:

Následující zápasy

-

Sponzoři

Obecní úřad Kobeřice

(c) 2009 - 2018 | created by Martin Hanzlík | admin