logo

Hlavní Menu

Tabulka

P. Tým Z. B.
1. FC Ulic BOYS 12 28
2. FC Bahnhof 12 25
3. SFC Slavoj 12 24
4. SFC Rozsochač 12 20
5. Partia 12 18
6. UC Onkli 12 9
7. Chachaři 12 0

Kontakty

Vedení ligy:
Marcel Herich
tel.: 736 442 921
celosek@seznam.cz

Lukáš Hanzlík
tel.: 775 375 826
l.hanzlik22@seznam.cz

Pavel Jurček
tel.: 734 301 971
jurcek.pavel@seznam.cz

Webmaster:
Martin Hanzlík
hanzlik14@seznam.cz

Návštěvnost stránek

Zápasy - 1. ročník 2008/2009

Ligové zápasy 2008/2009 | 1. ročník

Kolo Utkání Výsledek Datum Místo konání
1. kolo Team Kruťasů - Rosochač 1 : 1 30. - 31. srpna Školní hřiště
Onkli - G-Team 3 : 1 30. - 31. srpna Školní hřiště
Hospa Hřiště - Partia 8 : 4 30. - 31. srpna Školní hřiště
Ulic Boys - FC Bahnhof 3 : 12 30. - 31. srpna Školní hřiště
NK Veteranos - Partia 5 : 3 30. - 31. srpna Školní hřiště
2. kolo Rosochač - Ulic Boys 3 : 5 13 - 14. září Za benzinkou
Hospa Hřiště - G-Team 4 : 1 13 - 14. září Za benzinkou
Partia - FC Bahnhof 5 : 7 13 - 14. září Za benzinkou
G-Team - Team Kruťasů 4 : 1 13 - 14. září Za benzinkou
NK Veteranos - Onkli 3 : 4 13 - 14. září Za benzinkou
3. kolo Ulic Boys - G-Team 4 : 0 20. - 21. září Školní hřiště
Team Kruťasů - NK Veteranos 3 : 2 20. - 21. září Školní hřiště
FC Bahnhof - Rosochač 7 : 5 20. - 21. září Školní hřiště
Onkli - Partia 3 : 3 20. - 21. září Školní hřiště
Hospa Hřiště - Team Kruťasů 5 : 2 20. - 21. září Školní hřiště
4. kolo Onkli - Team Kruťasů 12 : 2 27. - 28. září Školní hřiště
Partia - Rosochač 2 : 6 27. - 28. září Školní hřiště
Hospa Hřiště - Ulic Boys 3 : 1 27. - 28. září Školní hřiště
NK Veteranos - Ulic Boys 2 : 6 27. - 28. září Školní hřiště
G-Team - FC Bahnhof 2 : 5 27. - 28. září Školní hřiště
5. kolo Team Kruťasů - Partia 1 : 2 4. - 5. října Školní hřiště
Ulic Boys - Onkli 2 : 4 4. - 5. října Školní hřiště
Rosochač - G-Team 6 : 3 4. - 5. října Školní hřiště
FC Bahnhof - NK Veteranos 8 : 2 4. - 5. října Školní hřiště
Hospa Hřiště - Onkli 1 : 0 4. - 5. října Školní hřiště
6. kolo Partia - G-Team 8 : 2 11. - 12. října Školní hřiště
NK Veteranos - Rosochač 1 : 10 11. - 12. října Školní hřiště
Team Kruťasů - Ulic Boys 2 : 4 11. - 12. října Školní hřiště
Onkli - FC Bahnhof 5 : 1 11. - 12. října Školní hřiště
Hospa Hřiště - Rosochač 3 : 3 11. - 12. října Školní hřiště
7. kolo Rosochač - Onkli 11 : 1 18. - 19. října Školní hřiště
FC Bahnhof - Team Kruťasů 7 : 4 18. - 19. října Školní hřiště
Ulic Boys - Partia 4 : 5 18. - 19. října Školní hřiště
Hospa Hřiště - FC Bahnhof 1 : 11 18. - 19. října Školní hřiště
G-Team - NK Veteranos 3 : 2 18. - 19. října Školní hřiště
8. kolo Team Kruťasů - SFC Rosochač 0 : 2 17. - 19. duben Za benzínkou
Onkli - G-Team 6 : 0 17. - 19. duben Za benzínkou
NK Veteranos - Hospa Hřiště 0 : 7 17. - 19. duben Za benzínkou
Ulic Boys - FC Bahnhof 1 : 1 17. - 19. duben Za benzínkou
9. kolo Partia - FC Bahnhof 5 : 2 25. duben 14:00 Za benzínkou
SFC Rozsocháč - Ulic BOYS 5 : 2 26. duben 9:00 Za benzínkou
NK Veteranos - Onkli 0 : 7 26. duben 10:30 Za benzínkou
Hospa Hřiště - G-Team 4 : 3 26. duben 13:00 Za benzínkou
10. kolo Team Kruťasů - NK Veteranos 2 : 2 2. květen 12:30 Za benzínkou
Ulic BOYS - G-Team 1 : 1 2. květen 14:00 Za benzínkou
Onkli - FC Bahnhof 0 : 3 3. květen 9:00 Za benzínkou
Hospa Hřiště - Partia 2 : 6 3. květen 10:30 Za benzínkou
11. kolo Partia - SFC Rozsochač 3 : 5 9. květen 12:30 Za benzínkou
Onkli - Team Kruťasů 6 : 4 9. květen 14:00 Za benzínkou
Hospa Hřiště - Ulic Boys 8 : 1 10. květen 9:00 Za benzínkou
G-Team - FC Bahnhof 0 : 4 10. květen 10:30 Za benzínkou
12. kolo FC Bahnhof - NK Veteranos 3 : 1 16. květen 12:30 Za benzínkou
SFC Rozsochač - G-Team 4 : 2 16. květen 14:00 Za benzínkou
Team Kruťasů - Partia 2 : 3 17. květen 9:00 Za benzínkou
Hospa Hřiště - Onkli 0 : 3 (kontumace) 17. květen 10:30 Za benzínkou
13. kolo Hospa Hřiště - FC Bahnhof 2 : 11 23. květen 14:00 Za benzínkou
Partia - G-Team 3 : 2 24. květen 13:00 Za benzínkou
Team Kruťasů - Ulic Boys 3 : 3 24. květen 9:00 Za benzínkou
NK Veteranos - SFC Rozsochač 0 : 9 24. květen 10:30 Za benzínkou
14. kolo FC Bahnhof - Team Kruťasů 5 : 5 6. červen 15:30 Za benzínkou
G-Team - NK Veteranos 2 : 0 13. červen 15:30 TJ Sokol Kobeřice
SFC Rozsochač - Onkli 4 : 2 13. červen 10:30 Za Benzínkou
Ulic Boys - Partia 5 : 4 31. květen 10:30 Za benzínkou
15. kolo Ulic Boys - Onkli 3 : 5 6. červen 12:30 Za benzínkou
Hospa Hřiště - SFC Rozsochač 0 : 3 6. červen 14:00 Za benzínkou
NK Veteranos - Partia 2 : 12 7. červen 9:00 Za benzínkou
G-Team - Team Kruťasů 1 : 1 7. červen 10:30 Za benzínkou
16. kolo Hospa Hřiště - Team Kruťasů 0 : 9 13. červen 15:30 TJ Sokol Kobeřice
NK Veteranos - Ulic Boys 2 : 9 13. červen 13:00 TJ Sokol Kobeřice
Onkli - Partia 1 : 3 13. červen 9:00 Za Benzínkou
FC Bahnhof - SFC Rozsochač 2 : 1 13. červen 16:45 TJ Sokol Kobeřice

Aktuální zápasy

0. 0. 0000 - 0. 0. 0000
00.00.0000, 00:00
KONEC - SEZÓNY
vítěz : FC Ul.BOYS

Následující zápasy

0. 0. 0000 - 0. 0. 0000
00.00.0000, 00:00
POHÁR - KFL
vítěz : SFC Slavoj

Sponzoři

Obecní úřad Kobeřice

(c) 2009 - 2019 | created by Martin Hanzlík | admin