logo
Týmy - 9. ročník 2016/2017
FC Bahnhof
1. Baránek Aleš 5. Halfar Radek9. Poništ Stanislav13. Tošer Bedřich
2. Bořucký Jan6. Kermes Ondřej 10. Stříbný Tomáš 14. Vehovský Tomáš (nikel)
3. Buchta Jiří 7. Kollek Petr11. Škrob Oldřich 15. Vehovský Tomáš (sky)
4. Buchta Martin8. Moravec Martin12. Škrob Ondřej
FC Ulic BOYS
1. Buchta Marek6. Kubný Mirek11. Němec Jan16. Urbiš Marek
2. Gola Roman7. Kubný Tomáš 12. Rycka Martin17. Václavík David
3. Hlawenka Pavel8. Malcharek David13. Sasik Marek18. Vehovský Marek
4. Janík Libor9. Moravec Jan14. Stuchlík Daniel19. Žídek René
5. Kubný Daniel10. Moravec Martin15. Stuchlík Marian
Chachaři
1. Břemek Miroslav5. Janík Lukáš 9. Michalík Martin13. Václavík Pavel
2. Gargoš Michael 6. Kamrád Tomáš10. Pašek Radovan14. Vybíral Radim
3. Hanzlík Michal7. Kermes Jan11. Rožek Petr
4. Hanzlík Tomáš 8. Kremser Tomáš 12. Teichmann Petr
Partia
1. Bedrich Aleš6. Jamnický Jiří ml.11. Mrva Jiří 16. Werner Jakub
2. Halfar Dominik7. Jamnický Jiří st.12. Riemel Daniel 17. Werner Martin
3. Halfar Martin8. Janeček Radim13. Riemel Karel18. Zbořil Jiří
4. Harazím Pavel9. Kachyňa Stanislav 14. Sliška Miroslav
5. Hartman Zdeňek 10. Kocur Jaroslav15. Teuer Valter
SFC Rozsochač
1. Bitomský Aleš6. Kašný Petr11. Latka Daniel16. Slivka Jiří
2. Halfar Jindřich 7. Kirschner Radim12. Latka Marek17. Slivka Karel
3. Hanzlík Roman8. Kočí Adam13. Nevřela Jiří 18. Slivka Marcel
4. Homola Jan9. Kubašek Pavel14. Nohal Jakub19. Šimeček Patrik
5. Kašný Jan10. Kubný Rosťa15. Raida Zdeněk
SFC Slavoj
1. Drastík Jan5. Hanzlík Michal9. Krautwurst Milan13. Schuppik Michal
2. Fus Daniel6. Janoš Radim10. Laburda František 14. Slovík Jan
3. Hanzlík Lukáš 7. Jurček Pavel11. Miketa David15. Szabo Daniel
4. Hanzlík Marek8. Kolečkář Antonín 12. Mrovec Jakub
Team Kruťasů
1. Besta Pavel6. Komárek Ondřej 11. Přibyla Daniel16. Žídek Jiří
2. Glabazňa Tomáš 7. Komárek Zdeněk 12. Řehulka Marcel17. Žídek Roman
3. Herich Marcel8. Kubný Petr13. Slivka Karel
4. Jadrný Jan9. Mrovec Lukáš 14. Sniehotta Patrik
5. Jadrný Tomáš 10. Pavera Lukáš 15. Vehovský Marek
UC Onkli
1. Bitomský Tomáš 6. Hanzlík Aleš11. Kupka Tomáš 16. Šíma Hubert
2. Dehner Jiří 7. Hanzlík Marian12. Reichel Michal17. Švan Vojtěch
3. Halfar Daniel8. Jakš Daniel13. Stoklasa Daniel18. Vavřinčik Milan
4. Halfar Milan9. Jašek Marek14. Stuchlík Roman
5. Halfar Roman10. Jurček Zdeněk 15. Šíma Arnošt

Aktuální zápasy

-

Následující zápasy

-

Sponzoři

Obecní úřad Kobeřice

(c) 2009 - 2018 | created by Martin Hanzlík | admin