logo
Týmy - 5. ročník 2012/2013
Gambrinus Team
1. Beněk Jan6. Janoš Radim11. Laburda František16. Schuppik Jan
2. Bielák Martin7. Jurček Pavel12. Lasák Vilém17. Šíma Daniel
3. Drastík Jakub8. Jurček Zdeněk13. Miketa David18. Vavřinčík Milan
4. Drastík Jan9. Kolečkář Antonín14. Mrovec Jakub
5. Hanzlík Michal10. Krautwurst Milan15. Radim Slanina
UC Onkli
1. Bernard Tomáš5. Hanzlík Aleš9. Jašek Marek13. Stuchlík Roman
2. Bitomský Tomáš6. Hanzlík Marián10. Kubný Jiří14. Šimeček Lumír
3. Halfar Daniel7. Homola Erich11. Müller Martin15. Václavík Michal
4. Halfar Milan8. Jaksch Daniel12. Pekař Aleš
FC Ulic BOYS
1. Buchta Marek5. Kubný Miroslav9. Moravec Martin13. Vehovský Marek
2. Dubělčík Pavel6. Kubný Tomáš10. Rycka Martin14. Žídek René
3. Gadač David7. Malchárek David11. Sassik Marek
4. Hanzlík Zdeněk8. Moravec Jan12. Stuchlík Daniel
SFC Rozsochač
1. Halfar Jindřich5. Kašný Petr9. Latka Daniel13. Slivka Jiří
2. Hanzlík Roman6. Kočí Adam10. Latka Marek14. Slivka Karel
3. Homola Jan7. Kubašek Pavel11. Nevřela Jiří15. Slivka Marcel
4. Kašný Jan8. Kubný Rostislav12. Reichel Michal16. Šimeček Patrik
Team Kruťasů
1. Herich Marcel5. Kubný Pavel9. Řehulka Marcel13. Žídek Jiří
2. Jadrný Jan6. Melecký Marek10. Schuppík Michal14. Žídek Roman
3. Kaspřík Pavel7. Mrovec Lukáš11. Sniehotta Patrik
4. Komárek Zdeněk8. Pavera Lukáš12. Urban Pavol
FC Bahnhof
1. Bořucký Jan5. Hartman Tomáš9. Moravec Martin13. Škrob Ondřej
2. Buchta Martin6. Kermes Jan10. Stříbný Jan14. Vehovský Tomáš (nikel)
3. Drastik Petr7. Kermes Ondřej11. Šíma Hubert15. Vehovský Tomáš (sky)
4. Gratza Patrik8. Krömer Roman12. Škrob Oldřich16. Zlotý Jakub
Partia
1. Emre Ergen6. Jamnický Jiří st.11. Riemel Daniel16. Werner Jakub
2. Halfar Dominik7. Janeček Radim12. Riemel Karel17. Werner Josef
3. Hartman Radek8. Kachyňa Stanislav13. Sliška Miroslav
4. Hartman Zdeněk9. Kocur Jaroslav14. Teuer Walter
5. Jamnický Jiří ml.10. Mrva Jiří15. Urbiš Antonín
Šilene
1. Halfar Tomáš5. Michalík Petr9. Pospěch Viktor13. Šíma Arnošt
2. Hanzlík Lukáš6. Nohál Kuba10. Rohovský Ondra14. Tancoš Jiří
3. Konečný Aleš7. Pašek Radovan11. Slivka Karel15. Tancoš Michal
4. Konečný Vojta8. Plaštiák Radim12. Slivka Roman
Chachaři
1. Břemek Miroslav5. Hanzlík Michal9. Kamrád Petr13. Skřenek Pavel
2. Bucanic Roberto6. Hanzlík Tomáš10. Kubný Petr14. Teichmann Petr
3. Gargoš Michal7. Janík Lukáš11. Maivald Radomír15. Teuer Filip
4. Gargoš Slávek8. Kachyňa Marcel12. Rožek Petr16. Václavík Pavel

Aktuální zápasy

-

Následující zápasy

-

Sponzoři

Obecní úřad Kobeřice

(c) 2009 - 2018 | created by Martin Hanzlík | admin