logo
Týmy - 4. ročník 2011/2012
Gambrinus Team
1. Drastík Jakub5. Jurček Zdeněk9. Kubný Gerhard13. Mrovec Jakub
2. Drastík Jan6. Kolečkář Antonín10. Laburda František14. Schuppik Jan
3. Janoš Radim7. Krautwurst Milan11. Lasák Vilém15. Šíma Daniel
4. Jurček Pavel8. Krömer Marek12. Miketa David16. Vavřinčík Milan
UC Onkli
1. Bělák Alois6. Hanzlík Aleš11. Kubný Jiří16. Šimeček Lumír
2. Bernard Tomáš7. Hanzlík Marian12. Müller Martin 17. Václavík Michal
3. Bitomský Tomáš8. Homola Erich13. Riemel Karel
4. Halfar Daniel9. Jaksch Daniel14. Stříbný Stanislav
5. Halfar Milan10. Jašek Marek15. Stuchlík Roman
FC Ulic BOYS
1. Buchta Marek5. Hanzlík Zdeněk9. Malchárek David13. Sassik Marek
2. Černý Roman6. Kubný Daniel10. Moravec Jan14. Stuchlík Daniel
3. Dubělčík Pavel7. Kubný Miroslav11. Moravec Martin15. Žídek René
4. Gadač David8. Kubný Tomáš12. Rycka Martin
SFC Rozsochač
1. Halfar Jindřich5. Kašný Petr9. Latka Daniel13. Slivka Karel
2. Hanzlík Roman6. Kočí Adam10. Latka Marek14. Slivka Marcel
3. Homola Jan7. Kubašek Pavel11. Nevřela Jiří15. Šimeček Patrik
4. Kašný Jan8. Kubný Rostislav12. Slivka Jiří
Team Kruťasů
1. Žídek Roman4. Kaspřik Pavel7. Pavera Lukáš10. Sniehotta Patrik
2. Herich Marcel5. Kubný Pavel8. Řehulka Marcel11. Žídek Jiří
3. Jadrný Jan6. Melecký Marek9. Schuppík Michal
FC Bahnhof
1. Bořucký Jan6. Kermes Jan11. Moravec Martin16. Vehovský Tomáš ( Sky)
2. Buchta Jiří7. Kermes Ondřej12. Stříbný Jan17. Vehovský Tomáš (Nikel)
3. Buchta Martin8. Komárek Zdeněk13. Šíma Hubert18. Zlotý Jakub
4. Drastík Petr9. Kretek Martin14. Škrob Oldřich
5. Hartman Tomáš10. Krömer Roman15. Urbánek Petr
Partia
1. Emre Ergen6. Janeček Radim11. Riemel Daniel16. Werner Jakub
2. Halfar Dominik7. Kachyňa Stanislav12. Slavík Karel17. Werner Josef
3. Hartman Zdeněk8. Kocur Jaroslav13. Sliška Miroslav
4. Jamnický Jiří ml.9. Kraut Petr14. Teuer Walter
5. Jamnický Jiří st.10. Mrva Jiří15. Urbiš Antonín
Šilene
1. Halfar Tomáš5. Michalík Petr9. Pospěch Viktor13. Tancoš Michal
2. Hanzlík Lukáš6. Nohál Kuba10. Slivka Karel14. Vybíral Radim
3. Kamrád Tomáš7. Pašek Radovan11. Šíma Arnošt
4. Konečný Aleš8. Plaštiák Radim12. Tancoš Jiří
Chachaři
1. Kubný Petr 6. Gratza Pavel11. Josefus Kamil16. Teuer Filip
2. Břemek Miroslav7. Hanzlík Michal12. Kamrád Petr17. Václavík Pavel
3. Gargoš Michal 8. Hanzlík Tomáš13. Maivald Radomír 18. Zapletal Lukáš
4. Gargoš Slávek 9. Janík Lukáš 14. Skřenek Pavel
5. Gratza Patrik10. Jašek Petr15. Teichmann Pert

Aktuální zápasy

-

Následující zápasy

-

Sponzoři

Obecní úřad Kobeřice

(c) 2009 - 2018 | created by Martin Hanzlík | admin