logo

Hlavní Menu

Tabulka

P. Tým Z. B.
1. KFC Slavoj 6 16
2. Partia 6 12
3. FC Bahnhof 6 10
4. FC Ulic BOYS 5 9
5. SFC Rozsochač 6 5
6. Ukrutní Chachaři 5 3
7. UC Onkli 6 2

Kontakty

Vedení ligy:
Marcel Herich
tel.: 736 442 921
celosek@seznam.cz

Lukáš Hanzlík
tel.: 775 375 826
l.hanzlik22@seznam.cz

Pavel Jurček
tel.: 734 301 971
jurcek.pavel@seznam.cz

Webmaster:
Martin Hanzlík
hanzlik14@seznam.cz

Návštěvnost stránek

Kanonýři - 10. ročník 2017/2018

Kanonýří všech týmů 2017/2018 | 10. ročník

P. Jméno a příjmení Tým Gólů Ž. K. Č. K.
1. Hlawenka Pavel FC Ulic BOYS 23 0 0
2. Jamnický Jiří ml. Partia 23 0 0
3. Malcharek David FC Ulic BOYS 21 0 0
4. Gargoš Michal Chachaři 17 0 0
5. Kermes Ondřej FC Bahnhof 16 0 0
6. Slivka Marcel SFC Rozsochač 15 0 0
7. Gorčakovsky Patrik SFC Slavoj 11 0 0
8. Jurček Zdeněk UC Onkli 11 0 0
9. Latka Daniel SFC Rozsochač 11 0 0
10. Němec Jan FC Ulic BOYS 11 0 0
11. Nevřela Jiří SFC Rozsochač 11 0 0
12. Škrob Ondřej FC Bahnhof 11 0 0
13. Latka Marek SFC Rozsochač 10 1 0
14. Kočí Adam SFC Rozsochač 9 0 0
15. Rožek Petr Chachaři 9 0 0
16. Slivka Jiří SFC Rozsochač 8 0 0
17. Mrovec Lukáš Team Kruťasů 7 0 0
18. Švan Vojtěch UC Onkli 7 0 0
19. Drastík Marek Chachaři 6 0 0
20. Gola Roman FC Ulic BOYS 6 0 0
21. Riemel Karel Partia 6 0 0
22. Stuchlík Daniel FC Ulic BOYS 6 0 0
23. Dehner Jiří UC Onkli 5 0 0
24. Hanzlík Michal SFC Slavoj 5 0 0
25. Kubašek Pavel SFC Rozsochač 5 0 0
26. Moravec Martin FC Bahnhof 5 0 0
27. Teichmann Petr Chachaři 5 0 0
28. Tošer Bedřich FC Bahnhof 5 0 0
29. Břemek Miroslav Chachaři 4 0 0
30. Jašek Marek UC Onkli 4 0 0
31. Kachyňa Stanislav Partia 4 0 0
32. Mrovec Jakub SFC Slavoj 4 0 0
33. Slovík Jan SFC Slavoj 4 0 1
34. Szabo Daniel SFC Slavoj 4 0 0
35. Vybíral Radim Chachaři 4 1 0
36. Žídek Jiří Team Kruťasů 4 0 0
37. Halfar Martin Partia 3 0 0
38. Janík Lukáš Chachaři 3 1 0
39. Jurček Pavel SFC Slavoj 3 0 0
40. Kermes Jan Chachaři 3 0 0
41. Kocur Jaroslav Partia 3 0 0
42. Kubný Petr Team Kruťasů 3 0 0
43. Moravec Jan FC Ulic BOYS 3 0 0
44. Nohal Jakub SFC Rozsochač 3 0 0
45. Vehovský Marek FC Ulic BOYS 3 0 0
46. Bedrich Aleš Partia 2 0 0
47. Bitomský Jakub SFC Slavoj 2 0 0
48. Bořucký Jan FC Bahnhof 2 0 0
49. Drastík Jan SFC Slavoj 2 0 0
50. Fus Daniel SFC Slavoj 2 0 0
51. Halfar Milan UC Onkli 2 0 0
52. Hanzlík Marek SFC Slavoj 2 1 0
53. Kaspar René Partia 2 0 0
54. Komárek Ondřej Team Kruťasů 2 0 0
55. Komárek Zdeněk Team Kruťasů 2 0 0
56. Kubný Rosťa SFC Rozsochač 2 0 0
57. Lička David Chachaři 2 0 0
58. Miketa David SFC Slavoj 2 0 0
59. Mrva Ladislav FC Bahnhof 2 0 0
60. Nevřela M. SFC Rozsochač 2 0 0
61. Poništ Stanislav FC Bahnhof 2 0 1
62. Přibyla Daniel Team Kruťasů 2 0 0
63. Riemel Pavel Partia 2 0 0
64. Stoklasa Daniel SFC Rozsochač 2 0 0
65. Stuchlík Marian FC Ulic BOYS 2 0 0
66. Stuchlík Roman UC Onkli 2 0 0
67. Šíma Arnošt UC Onkli 2 0 0
68. Teuer Valter Partia 2 0 0
69. Urbiš Marek FC Ulic BOYS 2 0 0
70. Vavrinčík Milan UC Onkli 2 0 0
71. Bitomský Aleš SFC Rozsochač 1 0 0
72. Glabazňa Tomáš Team Kruťasů 1 0 0
73. Halfar Daniel UC Onkli 1 0 0
74. Halfar Dominik Partia 1 0 0
75. Halfar Jindřich SFC Rozsochač 1 0 0
76. Herich Marcel Team Kruťasů 1 0 0
77. Jadrný Jan Team Kruťasů 1 0 0
78. Jamnický Jiří st. Partia 1 0 0
79. Janík Libor FC Ulic BOYS 1 0 0
80. Kolečkář Antonín SFC Slavoj 1 0 0
81. Kollek Petr FC Bahnhof 1 0 0
82. Kubný Daniel FC Ulic BOYS 1 0 0
83. Kubný Tomaš FC Ulic BOYS 1 0 0
84. Kupka Tomáš UC Onkli 1 0 0
85. Michenka Marek SFC Slavoj 1 0 0
86. Reichel Michal UC Onkli 1 0 0
87. Silber Vojtěch SFC Slavoj 1 0 0
88. Slivka Karel SFC Rozsochač 1 0 0
89. Stříbný Tomáš FC Bahnhof 1 0 0
90. Stuchlík Jan Partia 1 0 0
91. Šíma Hubert UC Onkli 1 0 0
92. Šimeček Patrik SFC Rozsochač 1 0 0
93. Václavík David FC Ulic BOYS 1 0 1
94. Vehovský Tomáš (nikel) FC Bahnhof 1 0 0
95. Vehovský Tomáš (sky) FC Bahnhof 1 0 0
96. Volný Radim FC Ulic BOYS 1 0 0
97. Werner Josef Partia 1 0 0
98. Werner Martin Partia 1 0 0
99. Bitomský Tomáš UC Onkli 0 0 0
100. Buchta Marek FC Ulic BOYS 0 0 0
101. Gargoš Roman FC Ulic BOYS 0 0 0
102. Halfar Roman UC Onkli 0 0 0
103. Hanzlík Lukáš SFC Slavoj 0 0 0
104. Hanzlík Marian UC Onkli 0 0 0
105. Hanzlík Roman SFC Rozsochač 0 0 0
106. Hanzlík Tomaš Chachaři 0 0 0
107. Harazim Pavel Partia 0 0 0
108. Homola Jan SFC Rozsochač 0 0 0
109. Jadrný Tomáš Team Kruťasů 0 0 0
110. Janeček Radim Partia 0 0 0
111. Janoš Radim SFC Slavoj 0 0 0
112. Krautwurst Lukáš SFC Slavoj 0 0 0
113. Krautwurst Milan SFC Slavoj 0 0 0
114. Kubný Mirek FC Ulic BOYS 0 0 0
115. Kubný Petr (turista) Team Kruťasů 0 0 0
116. Laburda František SFC Slavoj 0 0 0
117. Maivald Radomir Chachaři 0 0 0
118. Michalík Martin Chachaři 0 0 0
119. Pašek Radovan UC Onkli 0 0 0
120. Pavera Lukáš Team Kruťasů 0 0 0
121. Riemel Daniel Partia 0 0 0
122. Rybenský Ivo UC Onkli 0 0 0
123. Schuppik Michal SFC Slavoj 0 0 0
124. Sliška Miroslav Partia 0 0 0
125. Slivka Karel Team Kruťasů 0 0 0
126. Sniehotta Patrik Team Kruťasů 0 0 0
127. Škrob Oldřich FC Bahnhof 0 0 0
128. Švančar Marek Chachaři 0 0 0
129. Václavík Pavel Chachaři 0 0 0
130. Werner Jakub Partia 0 0 0
131. Zbořil Jiří Partia 0 0 0

Aktuální zápasy

0. 0. 0000 - 0. 0. 0000
00.00.0000, 00:00
KONEC - PODZIMNÍ ČÁSTI
:

Následující zápasy

-

Sponzoři

Obecní úřad Kobeřice

(c) 2009 - 2019 | created by Martin Hanzlík | admin