logo
Jarní část sezóny 2008/2009 začíná

Vážení hráči, diváci a fanoušci Kobeřické fotbalové ligy.

První kolo letní sezóny otevře zápas Team Kruťasů versus SFC Rozsochač, který proběhne dne 18.4. ve 12:30. Tento duel byl v podzimní části ukončen za stavu 1:1. Při konzultaci s kapitány jednotlivých týmů jsme se dozvěděli, že Team kruťasů by chtěl v letní sezónně opustit osmou příčku v tabulce a prvním vítězstvím nad výše uvedeným týmem postoupit na pozici 7, kterou v současné době obsazuje G – Team se 6 body. Ovšem ani mužstvo týmu SFC Rozsochač nechce klesnout v tabulce, ale jejich myšlenkou je útok na bronzovou pozici. To ovšem není záležitostí prvního kola, ale průběhu celé letní sezóny.

V pořadí druhým zápasem odehraným také v sobotu, ovšem ve 14:00, bude zápas dvou rivalů a to Onklů proti G –Teamu. Mezi těmito týmy se uskutečnil přípravný zápas odehraný v Běle na umělé trávě. Tento přípravný zápas vyhráli Onkli, stejně jako vzájemný zápas v podzimní části. Ovšem u G – Teamu proběhla změna kapitána mužstva a tým očekává v brzké době tečku za linkou prohraných zápasů a postup na vyšší pozice.

V neděli se na hřišti Za benzinovou pumpou v 9 hodin ráno, potkají týmy NK Veteranos s mužstvem Hospa Hřiště. Po podzimní části z pohledu tabulky je to boj obra Goliáše s Davidem a mnozí diváci by si mohli myslet, že je předem rozhodnuto o vítězi, ale kdo ví, co nám přinese podívaná na tento zápas.

Po tomto utkání a to v Půl jedenácté se koná poslední zápas prvního kola letní části, ve kterém se nám představí týmy Ulic BOYS a FC Bahnhof. Po konzultaci s trenérem týmu Ulic BOYS jsem se dozvěděl, že tým se zvlášť výrazně nepřipravuje na tento zápas. Věří v dlouholetou souhru jednotlivých hráčů, jejich zkušeností a jarní únavu, o které se mluví u týmu FC Bahnhof.

Doufám jen, že nám bude přát počasí. Jak mnozí víte, tyto zápasy a vůbec veškeré zápasy letní sezóny budou odehrány pouze za pěkného počasí na bohužel ne-ideálním hřišti Za benzinkou.

Všem týmům z komentátorského křesla přeji úspěšný průběh letní sezóny, co nejlepší postavení v tabulce a pokud možno žádná zranění.

Aktuální zápasy

23. 10. 2022 - 23. 10. 2022
23.10.2022, 09:00
Ukrutní Chachaři - UC Onkli
4 : 3

23.10.2022, 10:30
Partia - KFC Slavoj
odloženo : na jaro

Následující zápasy

-

Sponzoři

Obecní úřad Kobeřice

(c) 2009 - 2022 | created by Martin Hanzlík | admin