ruslan224@seznam.cz

Návštěvnost stránek

Archív - 2. ročník 2009/2010

Ukončeni letošního ročníku Kobeřické fotbalové ligy proběhne na hřišti TJ Sokol Kobeřice - 15. červenec 2010
LogoUkončení letošního ročníku Kobeřické fotbalové ligy proběhne na hřišti TJ Sokol Kobeřice v sobotu 17. července 2010. Před samotným ukončením zveme všechna mužstva, která se účastnila druhého ročníku KFL na turnaj, který se bude konat od 13:00 na tamním hřišti. Hrát se bude nejspíše ve 2 skupinách. Hrací doba je stanovena na 2 x 15 minut. Turnaj není o žádné hodnotné ceny, je spíše pro zábavu a přátelské ukončení KFL. Po ukončení turnaje bude vyhlášení výsledku ročníku 2009 / 2010. Mužstva budou odměněna a bude také vyhlášen nejlepší střelec, hráč a brankář ligy.více

Statistiky celé sezóny 2009/2010 - 14. červenec 2010
Na závěr statistiky celé sezóny 2009 / 2010... více

Statistiky jarní část - sezóna 2009/2010 - 14. červenec 2010
Podívejte se na statistiky jarní části... více

Účetnictví Kobeřické fotbalové ligy sezóna 2009/2010 - 1. červenec 2010
Logo Máme pro vás kompletní přehled výdajů za celou sezónu. Zde si ho můžete stáhnout ve formátu .pdf více

Zhodnocení čtrnáctého kola KFL - 23. červen 2010
Logo Dalo by se říci, že pomalu po dvou měsících se na stránkách zase objevil komentář, na které jste si tak zvykli, předem bychom se Vám chtěli omluvit, že komentáře nebyly po každém kole, ale pochopte prosím, najít si pomalu 3 hodiny na to, abychom něco sepsali, byl opravdu nadlidský úkol. Nicméně, konečně se čas našel, a proto se opět hlásíme... více

Zhodnocení dvanáctého kola KFL - 28. duben 2010
Logo Je zde opět čas, abychom Vám přiblížili, a vtáhli Vás, do dění víkendových zápasů dvanáctého kola Kobeřické fotbalové ligy. Jako první se nyní na sokolském tréninkovém hřišti potkaly mužstva Ulic BOYS a Šilene. Již o poločase bylo zřejmé, že vývoj zápasů bude velmi dramatický, neboť o poločase byl stav 1:1. V druhém poločase se zacházelo do extrémů, žádné z mužstev nechtělo prohrát... více

Zhodnocení jedenáctého kola KFL - 22. duben 2010
Logo V sobotu se střetly na Školním hřišti týmy Team Kruťasů a FC Bahnhof. Zápas se vyvíjel ve velmi poklidném tempu, střelecké příležitostí měly oba týmy. Na gol jsme ovšem čekali docela dlouho, přišel až v 15 minutě, kdy jej vstřelil Jan Jadrný, a pospal tak do vedení tým kruťasů. Báhnhof, se ovšem nenechal dlouho dráždit a střelou z dálky srovnal skóre Ondřej Kermes... více

Jarní část sezóny 2009 / 2010 startuje!!! - 16. duben 2010
Logo Všichni jsme si mysleli, že ligu začneme ve stanoveném termínu, a to 10. Dubna. Bohužel nám to nedovolilo počasí, kterému, dalo by se říci opravdu aprílové. Chvílema pršelo, chvílema se na nás smálo slunce, no, a aby toho nedylo málo, ozval se i sníh v podobě krup. Uznejte, za takového počasí se nehodí chodit ven, natož tak hrát fotbal s vypětím všech sil a chutí zvítězit. Nicméně, ani povrch hřiště nebyl ideální... více

Informace pro jarní část sezóny 2009 / 2010 - 14. březen 2010
Logo Opět se hlásíme z našeho komentátorského studia, po zimní dovolené, během které jsme se dozvěděli, že týmy jsou připraveny v nejvyšší možné kondici k zahájení jarně-letní části zápasů Kobeřické fotbalové ligy. V průběhu zimy jste si jistě mnozí všimli, že se začalo pracovat na našem dosavadním hřišti, hřišti za benzinkou. Toto hřiště bude rozšířeno, terén bude vyrovnán návozem nového povrchu a naseta nová travnatá vrstva.... více

Statistiky podzimní část - sezóna 2009/2010 - 1. listopad 2009
Podívejte se na statistiky podzimní části... více

Zhodnocení devátého kola - 1. listopad 2009
Logo Tento dlouho odkládaný duel nakonec přišel v prospěch týmu Partie. Zápas vyhráli vysoko, stavem 7:3. Za Partii vstřelili góly Jiří Jamnický ml. (4), Filip Teuer (2) a Stanislav Kachyňa. Za tým FC Bahnhof se střelecky prosadili Tomáš Vehovký (sky 2), a Tomáš Vehovký (Nikel). Zápas sice probíhal velmi vyrovnaně, ale hráčům FC neustále unikal Jiří Jamnický, který při každé příležitosti skóroval... více

Zhodnocení osmého kola - 19. říjen 2009
Logo Nadešel opět čas, a je tady zhodnocení předposledního, osmého kola, Kobeřické fotbalové ligy. Minulý týden jsme mysleli, že některé zápasy budou odloženy. Ale všechny týmy se domluvily, že zápasy odehrají za každého počasí. Tak se také stalo, v sobotu ještě polehku mrholilo, ale odehrány byly oba zápasy dle rozpisu... více

Přidány zbývající fotky na nový server Rajče.net - 16. říjen 2009
Z důvodu nedostatku místa na stávajícím serveru, jsme se rozhodli, že veškeré fotky budeme umisťovat na server Rajče.net. Vše ostatní zůstává zachováno, nové fotky naleznete vždy v záložce Fotogalerie. Zároveň můžete u fotek přidávat komentáře (pouze pro přihlašené uživatele na Rajče.net). Zároveň se omlouváme za opoždění posledních fotek, bylo to z důvodu řešení těchto problémů. Doufáme, že se vám nový způsob bude zamlouvat... více

Zhodnocení sedmého kola - 13. říjen 2009
Logo Opět je tady čas a prostor pro posouzení a zhodnocení jednotlivých odehraných zápasů sedmého kola Kobeřické fotbalové ligy. Věříme, že náš komentář pomůže trenérům jednotlivých týmu v přípravě na zápasy kola osmého, ale nejen jim, ale všem co nebyli přítomni u jednotlivých zápasů a chtějí se dozvědět... více

Zhodnocení šestého kola - 6. říjen 2009
Logo Vážení čtenáři, milovníci Kobeřické fotbalové ligy, a všeho co k ní patří. Opět Vás vítáme u komentářů šestého kola podzimní části ligy, a budeme se Vám snažit přiblížit jednotlivé zápasy, tak jak nám to jen dovolí naše paměť. Do konce podzimní části chybí odehrát poslední tři kola, a všechny týmy mohou velmi pozitivně ovlivnit tabulku. Všechny zápasy a týmy jsou vyrovnány... více

Zhodnocení pátého kola - 29. září 2009
Logo Vážení čtenáři,dovolte nám opět, abychom Vám popsali vývoje víkendových zápasů, a vyzdvihli některé hráče, kteří se podepsali na vítězství svého týmu, nebo mu pomohli při udržení chvályhodného skóre. V prvním duelu se nám představily týmy Chalupky FC a FC Bahnhof. Od tohoto duelu hodně diváků očekávalo, že bude velmi napínavý a pro jednotlivé týmy velmi důležitým skokem v postupu za pohárem KFL... více

Zhodnocení čtvrtého kola - 24. září 2009
Logo Dobrý den Vážení příznivci a čtenáři komentářů Kobeřické fotbalové ligy.Jak již jsme se Vám zmínili v komentáři třetího kola, ve čtvrtém kole byly odehrány pouze tři zápasy, ale i přes to, bylo o co stát, každý si přišel na své a některé z akčních týmů si vylepšily skóre. K tomu, a mnoha jinému se dostaneme, při popisu jednotlivých průběhů zápasů. První zápas, sobotního odpoledne, obstaraly týmy ze samotného dna tabulky... více

Zhodnocení třetího kola - 19. září 2009
Logo Jako první se v sobotu střetly týmy Onkli a FC Bahnhof. Každý si myslel, že jde o jednoznačné vítězství týmu FC, ovšem Onkli předvedli hru hodnou mistrů. V prvním poločase si vybojovali penaltu, kterou samozřejmě proměnili, a ke konci prvního poločasu ještě vstřelil gól jejich střelec a hráč, Milan Halfar. Stav o poločase 2:0 pro Onkly. Nástup do druhého poločasu byl pro tým FC Bahnhof poněkud lepší, kdy jejich první gól vstřelil jejich brankář, chytající celý první poločas, a to Tomáš... více

Zhodnocení druhého kola - 5. září 2009
Logo Chtěli jsme vědět, jaká je sledovanost našich článků, a proto jsme s hodnocením druhého kola počkali. Ovšem, na vině je především zaneprázdněnost reportérů, kteří články diktují a píšou, začala totiž škola a mnozí museli opět zasednout do lavic a studovat. Za zpoždění se omlouváme, ale zároveň děkujeme za pochopení... více

Zhodnocení prvního kola - 26. srpen 2009
Logo Dovolte nám opět, abychom Vás během celé podzimní časti, druhého ročníku, seznamovali a vtahovali do dění jednotlivých zápasů. Budeme se opět snažit co nejlépe vystihnout nejlepší momenty v zápasech a co nejjednodušším způsobem podat a popsat dění v zápasech... více

Žádanka - 12. červenec 2009
Logo Druhý ročník bude zahájen nejspíše 8. Srpna 2009, dle počtu přihlášených týmů. Jmenovitý, čitelný seznam hráčů v týmu je třeba odevzdat do 28. července 2009, společně se zaplacením startovného. Startovné druhého ročníku bude 100 Kč na hráče v soupisce týmu. Je nutné uvést název týmu, jmenovitý seznam, vedoucího týmu, jeho zástupce a kontakty na tyto dvě osoby (telefon, e-mail). Vše odevzdat do daného termínu jednomu z pořadatelů (Jan Drastík, René Žídek) ke zpracování. Každý přihlášený tým předem upozorňujeme... více