hanzlik14@seznam.cz

Návštěvnost stránek

Archív - 1. ročník 2008/2009

Zhodnocení 16. kola KFL - 18. červen 2009
Logo Jako první, byl odehrán zápas mezi Onkli a Partií. Tento zápas byl odehrán na hřišti Za benzinkou. Vývoj zápasu byl vynikající. První gól padl do sítě Onklů, a jeho autorem se stal Josef Werner. V Zápětí na to znovu prostřelil brankáře Onklů, Jiří Jamnický ml. a poslal tak tým Partie do vedení 2:0. Onkli se dlouhou dobu neuměli střelecky prosadit, až nakonec jejich střeleckou smůlu zlomil Roman Stuchlík, který mířenou střelou do branky, snížil náskok Partie na 2:1. Nástup do druhého poločasu byl horší než první. Diváci shlédli, už jen jeden gól. Ten padl do sítě Mužstva Onklů a Partie tak vyhrála nad Onkly 3:1. Střelcem poslední branky, a zároveň nejlepším střelcem Prvního ročníku se stal Jiří Jamnický ml. O toto místo se dělí společně s Ondrou Kermesem... více

Zhodnocení 15. kola KFL - 11. červen 2009
Logo Jak se již stalo zvykem, opět se Vám hlásíme, abychom Vám přiblížili dění na hřišti Za benzinkou v zápasech 15. kola. O tomto víkendu již bylo počasí podstatně lepší, a bylo odehráno celkem pět mistrovských utkání, a u některých, Vám řeknu, zůstával dech stát. Nyní nám dovolte, abychom Vás s jednotlivými zápasy seznámili a přiblížili Vám počínání jednotlivých mužstev. První sobotní zápas byl zahájen v půl jedné po poledni a nastoupili proti sobě celky Ulic BOYS proti týmu Onklů. Zápas se již od prvních minut jevil vítězně pro tým Onklů. Do poločasu padlo šest gólů... více

Rozpis zápasů závěrečného kola KFL + dohrávky - 10. červen 2009
Logo Máme před sebou závěrečné kolo naší ligy. Zápasy budou odehrány na tréninkovém hřišti TJ Sokol Kobeřice. Hraje se pouze za pěkného počasí počasí. Máme opravdu nabitý program, doufejme, že nám vyjde počasí a nebudeme se muset stěhovat na hřiště Za benzinkou. Rozhodčí jsem určil náhodně, prosím týmy, aby si svého rozhodčího ještě pojistily. Zápasy budou hrány celý den z důvodů jiných programů mužstev... více

Rozpis zápasů 15. kola KFL - 4. červen 2009
Logo Díky špatnému počasí, kdy musely být některé zápasy minulý týden odloženy, nás čeká o tomto víkendu velmi pestrý program. Hraje se za každého počasí, doufejme tedy, že nám vyjde a nebudeme se muset plácat v blátě. Rozhodčí jsem určil náhodně, prosím týmy, aby si svého rozhodčího ještě pojistily!!!... více

Zhodnocení 14. kola KFL - 3. červen 2009
Logo Opět se vám hlásíme s komentářem, v tom to víkendu pouze jediného zápasu odvážných, kteří se nezalekli deště a i přes nepřízeň počasí své utkání odehráli. Jedná se o týmy Ulic BOYS a Partie. Tento zápas byl odehrán v neděli v 10:30. Obě mužstva nastoupily v plné sestavě, jen na střídání měli pouze jednoho náhradníka v týmu Ulic BOYS. Zápas se vyvíjel velmi zajímavě. Za intenzivního deště, vstřelili hráči Partie v prvních deseti minutách dva góly, jejich autory se stal Jiří Jamnický starší a mladší. Ale Ulic BOYS se rychle vzchopili a prvním nádherným gólem otevřel skóre René Źídek... více

Zhodnocení 13. kola KFL - 26. květen 2009
Logo Je tady opět čas, na to, abychom Vás seznámili s výsledky jednotlivých víkendových zápasů třináctého kola. Zároveň, bychom Vás chtěli vtáhnout do kůže jednotlivých soutěžících mužstev a seznámili Vás s jejich pocity, před posledními třemi koly, prvního ročníku, Kobeřické fotbalové ligy. První zápas, měl být odehrán v sobotu, třicet minut po poledni, ale na přání Partie, která měla nastoupit proti Gambrinus teamu, byl odložen na neděli, jednu hodinu odpoledne. Již teď Vám mohu prozradit, že v následujícím kole, bude na přání Gambrinus teamu odložen zápas proti celku NK Veteranos. Termín konání tohoto zápasu nám je zatím neznámý, ale kapitán Gambrinus týmu nám slíbil, že nás s termínem v čas seznámí.... více

Pozměnění termínu zápasu G-Team - Partia - 22. květen 2009
Zápas G-Team - Partia se přesouvá z původního termínu ze soboty 23. května 2009 na neděli 24. května 2009, začátek bude ve 13:00. Všichni jste zváni...

Pokuta za přestupky z 12. kola - 22. květen 2009
Logo Dovolte nám, abychom Vás informovali, o výši trestu, pro tým Hospy hřiště. Níže vypsané pokuty a tresty, byly schváleny 10. členy, ze 14. zúčastněných členů. Hospě hřišti, byly uděleny tyto pokuty a tresty:
1. Pokuta 1000 Kč. (dva hráči napadli rozhodčího)
2. Hráčům hřiště, je povoleno dohrát sezónu, vyjma Libora Vaclavíka a Marka Kamráda. Těmto hráčům, byl udělen zákaz, nastoupit v této sezóně, za kterýkoli tým Kobeřické fotbalové ligy... více

Duležité oznámení pro kapitány a zástupce týmů - 18. květen 2009
Logo Vedení kobeřické fotbalové ligy žádá kapitány a zástupce, všech zúčastněných družstev, aby si udělali čas, ve středu 20. Května v 19:00 a zúčastnili se schůze v pohostinství U Žídků.
Tématem bude:
1. Odhlasování pokuty Hospy hřiště.
2. Pokuty a tresty hráčů Libora Václavíka a Marka Kamráda... více

Omluva pořadatelů - 18. květen 2009
Dovolte nám, pořadatelům, a přijměte naši upřímnou omluvu, za dění při nedělním zápase Hospa hřiště a Onkli, Omlouváme se jménem celé Kobeřické fotbalové ligy, že fanoušci museli sledovat potupování rozhodčího, které vyvrcholilo samotnou inzultací. Za vedení musíme říci, že sehnat rozhodčího, který se nebojí pískat Hospu hřiště, je opravdu velký úkol. Na hřišti byli přítomní tři, pravidly stanovení, rozhodčí. Bohužel, nikdo se nechtěl chopit tohoto postu. Nezbylo nám nic jiného, museli se pískání chopit pořadatelé. Pořadatel, Jan Drastík, pískal jiné zápasy a všichni věděli, že nepíská lehké fauly... více

Zhodnocení 12. kola KFL - 18. květen 2009
Logo První sobotní zápas odehrály celky Fc Bahnhof a NK Veteranos. Souboj prvního s posledním místem v tabulce. Jejich vzájemné podzimní utkání skončilo stavem 8:2, kdy Fc vysoko vyhrálo. Jarní zápas ovšem ukázal něco jiného. Velmi napínavý první poločas otevřel brankou NK Gerhard Harazim, Fc se tím dostalo do presu a nemohli brankáři Marcelu Herichovi vstřelit gól. Až ve dvacáté minutě udělal brankář NK chybu, podběhl balón letící přímo do branky, jeho autorem se stal Jiří Buchta. Ovšem toto, byl teprve začátek napínavého vývoje hry. První poločas byl ukončen stavem 1:1... více

Zhodnocení 11. kola KFL - 12. květen 2009
Logo Opět se vám hlásím z komentátorského křesla, abych vám vylíčil dění, při zápasech jedenáctého kola. Ještě než se dostanu k samotným komentářům, musím se zaměřit opět na tabulku, Kdy o prvním místě rozhoduje pouhé skóre, a do budoucna nikdo z nás nemůže říct, který z týmů pozvedne nad hlavu vítězný pohár. Všichni určitě máme svůj tým, kterému v hloubi duše fandíme, a přejeme mu, aby byl na prvním místě. Vše nám bude odhaleno za pouhých pět kol... více

Přidány fotky z 9. a 10. kola - 10. květen 2009
Po poněkud menší odmlce se ke mě dostaly fotky z minulých kol, tak jsem je vám tady postupně zveřejnil... více

Zhodnocení 10. kola KFL - 5. květen 2009
Logo Jako první, sobotní poobědový zápas, byl střet dvou celků uzavírajících výsledkovou tabulku, Team Kruťasů proti NK Veteranos. Duel se jevil velmi pozitivně pro Team Kruťasů, kdy výsledek o poločase byl 1:0. Míč se za brankovou lajnu podařilo umístit Lukáši Paverovi. Ovšem dění druhého poločasu, bylo daleko napínavější. Za NK Veteranos se do branky trefil Jan Jadrný a hned po něm si sólo odehrál brankář NK Veteranos, Marcel Herich... více

Poděkování - máme již více než 1000 návštěv - 5. květen 2009
Logo Byl jsem požádán vedením ligy, abych opětovně poděkoval návštěvníkům těchto stránek. Internetové stránky jsou v provozu teprve měsíc, a již minulý týden jsme zaznamenali tisícího návštěvníka našich stránek. Vedení děkuje za zájem a bude se snažit přinášet pravidelně čerstvé informace o vývoji zápasů Kobeřické fotbalové ligy. Střelci gólů budou jmenováni, aby se trenéři se svými kádry mohli připravit na zápasy, a nebyli zaskočení taktikou některých týmů. Vedení také děkuje webmastrum, Martinu Hanzlíkovi a Lukáši Hanzlíkovi... více

Zhodnocení 9. kola KFL - 28. duben 2009
Logo Přeji Vám pěkný týden, milovníci adrenalinových sportů, z komentátorského a zároveň produkčního centra jsem nečekal, že jarní sezóna začne tak dramaticky. První místo zdaleka není jisté. Druhé místo, rozdíl pouhého skóre a páté místo totéž. Takovou motivaci a chuť dosáhnout prvních pozic, jsem neviděl ani v mezinárodních soutěžích... více

Zhodnocení 8. kola KFL - 20. duben 2009
Logo Opět se vám hlásím z komentátorského křesla, abych vám přiblížil průběh víkendových zápasů a seznámil vás s průběhem a děním ve víkendu následujícím.
Jak již mnozí víte, jarní sezónu otevřel svým zápasem Team kruťasů s týmem SFC Rozsochač, který projevil své odhodlání a v tomto zápase zvítězil 0:2. Střelci branek v tomto zápase byli Pavel Kubašek, který dával gól po dorážce vyražené penalty brankářem Teamu kruťasů Marcelem Řehulkou. Druhý gól padl v druhém poločase a jeho autorem se stal Adam Kočí. Tým kruťasu v následujícím víkendu odpočívá a připravuje se na přespříští týden, kdy jej čeká zápas s týmem NK Veteranos... více

Oznámení vedení ligy - 20. duben 2009
Logo Chtěli bychom vás informovat, že došlo k prvnímu přestupu, Vedení ligy se rozhodlo, že dá příležitost každému, kdo si bude chtít zahrát a splňuje všechny podmínky uvedené v pravidlech Kobeřické fotbalové ligy. Proto vedení rozhodlo, že... více

Úvodní slovo... - 8. duben 2009
Logo Vítáme Vás na stránkách naší ligy, a děkujeme všem těm, kteří se podíleli, na jejich vzniku a nadále pracují na jejich vzhledu. Zároveň bych touto cestou chtěl poděkovat všem sponzorům za jejich, jak věcné, tak finanční dary. Nebýt těchto sponzorů, nemohly by vzniknout tyto stránky, na kterých mohou jednotlivá družstva, a nejen ty, ale široká veřejnost, shlédnout výsledky jednotlivých kol a informovat se o vývoji Kobeřické fotbalové ligy. Všem návštěvníkům těchto stránek děkujem... více

Jarní část sezóny 2008/2009 začíná - 8. duben 2009
Logo První kolo letní sezóny otevře zápas Team Kruťasů versus SFC Rozsochač, který proběhne dne 18.4. ve 12:30. Tento duel byl v podzimní části ukončen za stavu 1:1. Při konzultaci s kapitány jednotlivých týmů jsme se dozvěděli, že Team kruťasů by chtěl v letní sezónně opustit osmou příčku v tabulce a prvním vítězstvím nad výše uvedeným týmem postoupit na pozici 7, kterou v současné době obsazuje G – Team se 6 body. Ovšem ani mužstvo týmu SFC Rozsochač nechce klesnout v tabulce, ale jejich myšlenkou je útok na bronzovou pozici. To ovšem není záležitostí prvního kola, ale průběhu celé letní sezóny... více