logo
Zhodnocení 8. kola KFL

Vážení příznivci Kobeřické fotbalové ligy,

Opět se vám hlásím z komentátorského křesla, abych vám přiblížil průběh víkendových zápasů a seznámil vás s průběhem a děním ve víkendu následujícím.

Jak již mnozí víte, jarní sezónu otevřel svým zápasem Team kruťasů s týmem SFC Rozsochač, který projevil své odhodlání a v tomto zápase zvítězil 0:2. Střelci branek v tomto zápase byli Pavel Kubašek, který dával gól po dorážce vyražené penalty brankářem Teamu kruťasů Marcelem Řehulkou. Druhý gól padl v druhém poločase a jeho autorem se stal Adam Kočí. Tým kruťasu v následujícím víkendu odpočívá a připravuje se na přespříští týden, kdy jej čeká zápas s týmem NK Veteranos.

Tento víkend se nám představí SFC Rozsochač proti týmu Ulic BOYS, který pod vlivem trenéra a odhodlání hráčů remizoval s vedoucím týmem Fc Bahnhof za stavu 1:1. Střelci branek tohoto utkání se stali v první minutě Martin Buchta (Ulic BOYS), který se vrátil po dlouhé odmlce, kterou mu způsobilo zranění v podzimní části, a autorem gólu Fc Bahnhof je Ondřej Kermes, kterému se balón podařilo umístit do soupeřovy branky až ve dvacáté minutě druhého poločasu.

Tento výsledek způsobil veliké povznesení mužstva Hospa hřiště. Ti porazili celek NK Veteranos vysoko, a to 7:0. Toto vítězství a výše zmíněná remíza mužstva Fc Bahnhof zajistila týmu Hospa hřiště stejný počet bodů jako Fc bahnhof a v této chvíli tyto dva celky dělí pouhé skóre, které je pořád na straně Fc bahnhof. Autory gólů byli hráči Jan Bořucký (2), Libor Václavík (3), Radek Hartman a Petr Kamrád. Tento divoký výsledek také způsobila absence hráčů u mužstva NK Veteranos. K zápasu nastoupili v minimální sestavě, a to 4+1. Doufáme a věříme, že v dalším zápase to bude lepší.

Následujícím soupeřem Hospy hřiště je G-Team, který se zrovna nepředvedl v nástupu do jarní sezóny. V utkání s týmem Onklů lovili balón ze své sítě hned šest krát. Střelci branek týmu Onklů byli Daniel Jaksch (3), Milan Halfar (2) a Daniel Halfar. Hospa hřiště si po bujarých nedělních oslavách myslí, že G-Team bude jen třešnička na dortu v jejich postupu na první příčku a zlepšení skóre. G-Team je připraven Hospu Hřiště v neděli v 13:00 alespoň potrápit.

Zbývá komentář k týmu, který si užíval pauzy a vizuálně přihlížel jednotlivým zápasům uplynulého víkendu, a tím je tým Partia. Čeká je zrovna nelehký soupeř Fc Bahnhof, jak jsem již výše zmiňoval „vedoucí tabulky“. Přijďte se sami přesvědčit a podívat, jak tento duel dopadne. Zápas bude zahájen v sobotu ve 14:00 za pěkného počasí na hřišti Za benzinkou.

Nakonec bych chtěl jménem svým a všech pořadatelů a správců internetových stránek poděkovat všem, kdo se zajímáte o dění v Kobeřicích a zejména o Kobeřickou fotbalovou ligu. Včera jsme zaznamenali 70 lidí přihlášených na naše stránky. Budeme se snažit informovat vás o všem co se děje. Děkujeme.

To je již z mého křesla vše. Všem týmům hodně balónů v soupeřově brance a pěkný víkend, ale nejen ten, ale i protrénovaný týden.