hanzlik14@seznam.cz

Návštěvnost stránek

Zhodnocení 6. kola KFL

Vážení čtenáři, milovníci Kobeřické fotbalové ligy, a všeho co k ní patří.

Opět Vás vítáme u komentářů šestého kola podzimní části ligy, a budeme se Vám snažit přiblížit jednotlivé zápasy, tak jak nám to jen dovolí naše paměť. Do konce podzimní části chybí odehrát poslední tři kola, a všechny týmy mohou velmi pozitivně ovlivnit tabulku. Všechny zápasy a týmy jsou vyrovnány, a nedá se říci, kdo obsadí jakou příčku, po ukončení podzimní části a po odehrání posledního zápasu.

V zápasech šestého kola se jako první na hřišti za benzinkou sešel Gambrinus Team s týmem Partie. Hráčů týmu Partie k zápasu nastoupilo pouze 5. Během zápasu ještě přiskočil vypomoct oslabenému týmu Marcel Kachyňa, ale o poločase musel odejít brankář Petr Kraut , a tak hráči Partie hráli po celou dobu utkáni v oslabení. Tempo zápasu bylo velmi unavené. Hráči Gambrinus Teamu, k tomuto utkáni přistoupili velmi laxně, a po náskoku ve vedení 2:0 proti Partii přestali hrát skoro úplně. To napomohlo hráčům Stanislavu Kachyňovi, který snížil náskok Gambrinus Teamu na 2:1. Ovšem v zápětí na to hlavičkoval rohový kop za záda brankáře Partie, Jakub Mrovec, autor prvního gólu. V druhém poločase vstřelil gól Jiří Jamnický ml. a opět snížil na stav 3:2. Gambrinus Team se neustále snažil prostřelit brankáře Partie, ale nedařilo se jim to. Nakonec, po dvou nahrávkách spoluhráčů vstřelil gól Jan Drastík, a připsal si tak na konto Hattrick. Zápas byl rozhodčím ukončen stavem 5:2 pro Gambrinus Team. Zápas proběhl v Klidu, nebyla udělena žádná žlutá karta ani jiné napomenutí. Po zápase jsme se zeptali hráčů Gambrinus teamu, jak jsou spokojeni s výhrou. V jejich hlase bylo cítit, že jsou velmi spokojeni. Ale skromně řekli, že kdyby se hráči Partie sešli, mohl zápas skončit vítězně pro tým Partie a to hlavně díky velmi unavené hře. V tomto zápase bylo velmi složité určit nejlepšího hráče, a tak jsme se rozhodli, že obdiv si zaslouží celý tým Partie, za to, že i přes nedostatek hráčů, nastoupili k zápasu a nenechali se odsoudit kontumaci. tohoto zápasu byl zvolen brankář týmu Chalupky FC Patrik Graca.

Ve druhém odpoledním zápase hřiště patřilo týmům SFC Rozsochač a Chalupky FC. Velmi napínavý zápas čekali všichni diváci, a tím se tento duel také stal. Souboj prvního a druhého manšaftu tabulky byl velmi vyrovnaný a žádnému s týmu se nedařilo vstřelit gól. První padl v polovině prvního poločasu, kdy se do míče opřel stoper týmu SFC Pavel Kubašek a prostřelil gólmana FC. V prvním poločase už diváci gól neviděli. V poločase druhém, zvedl atmosféru zápasu hráč Chalupek, Vilibald Kašný, kdy vstřelil svůj první gól, v tak napínavém a důležitém utkání. Obě mužstva se opět pustily do pronásledování a snahy vstřelit soupeři vítězný gól. Dlouho se to žádnému s týmů nedařilo, až čtyři minuty před koncem prostřelil gólmana hráč SFC Jiří Nevřelá, a zajistil tak vítězství týmu SFC. Zápas byl tedy ukončen stavem 2:1 a tři body si opět připsal, dosud neporažený tým SFC Rozsochač.

Na nedělní ráno se už netrpělivě připravovaly týmy Onklů a FC Ulic BOYS. Tento zápas hodně diváku nevidělo, ale můžeme říci, že o hodně přišli. Zápas byl a probíhal ve stejném tempu jako zápas mezi SFC Rozsochač a Chalupkami FC, jen po hřišti pobíhali hráči z jiných týmů. Vývoj zápasu se jevil hodně proměnlivě, a šance vstřelit gól byly na obou stranách. Za tým Ulic BOYS se do branky postavil hráč René Žídek, který nepustil v prvním poločase žádný gól. Ovšem tým Onklů gól dostal, a to od hráče Jana Moravce, který zcela neobsazen, vyčkal před soupeřovou brankou, a hlavičkou poslal do vedení tým Ulic BOYS. V druhém poločase se ovšem do šance dostal hráč Oklů, Daniel Jaksch, a svůj tým nezklamal. Prostřeli brankáře Ulic BOYS a zvedl tak naději svého týmu. Onkli se začali prosazovat daleko víc než Ulic BOYS, ale branky se jim dosáhnout nepodařilo. Ke konci zápasu opět nakopnutý míč vsítil hlavičkou Patrik Kubný, a tak zvítězil Tým FC Ulic BOYS nad Onkly 2:1.

V posledním nedělním, a zároveň víkendovém zápase, se strhl boj o gól, mezi týmy FC Bahnhof a Šileným. FC Bahnhof, už konečně chtěl zlomit lajnu neúspěchů a odlepit se od posledních příček, ovšem jak sám zápas ukázal, Šilene mělo tentýž cíl a v zápase šlo vidět, že si za ním stojí. V zápase padlo celkem šest gólů a výsledek byl bohužel pro jeden s týmu sklamáním, a poslal jej na osudné poslední místo. Tím týmem se stali „Vládci Kobeřic“ prvního ročníku Kobeřické fotbalové ligy FC Bahnhof. Tomuto stavu přispělo zranění několika hráčů v týmu. Jak již bylo kdysi řečeno: „kdyby nebylo posledních, nemohli by být ani ti první v tabulce“. Ale nyní už opět k vývoji zápasu. Po prvním poločase byl stav utkání nerozhodný 2:2. Za FC vstřelili gól hráči Martin Buchta a Lukáš Janík. V týmu Šilené se střelecky prosadili hráči Jakub Nohal a Aleš Konečný. Druhý poločas byl střelami na branku doslova protkán, ale bohužel, týmu FC se nedařilo, a jejich šance spolehlivě lapal Brankář Zdeněk Jurček. Za Šilené vstřelil poslední dva góly Viktor Pospěch, kterému, řekli bychom, nechybělo málo a obdržel žlutou kartu za nepřiměřené chování vůči sudímu a nadávky hráčům. Rozhodčím byl tedy ukončen zápas za stavu 2:4 pro Šilene.

Zktáceně, je také naší povinností milí čtenáři, informovat Vás o odehraném zápase mezi Partii a Chalupkami FC. Tento zápas byl odehrán na školním hřišti. Mnoho Vám k němu neřekneme, nebyli jsme totiž informováni o jeho konání, a tedy nemůžeme říci, jak vlastně probíhal, ale výsledek svědčí o tom, že musel být velmi zajímavý, neboť konečný stav mezi Partii a Chylupkami FC - 4:5 mluví za vše. Za Partii, míč do soupeřovy branky protlačili hráči Werner Jakub (2), Daniel Riemel a Jiří Jamnický st. Za Chalupky FC vstřelili góly Libor Václavík (3), Jan Bořucký a Lukáš Zapletal. Stav o poločase byl 2:2. Je tedy jasné, že vítězný gól provázelo trápení obou mužstev ve druhém poločase.

To je opět od nás, milí čtenáři, vše. Doufáme, že jsme opět nabudili onu atmosféru při čtení komentáře, a věříme, že Vás některé uvidíme na samotných zápasech Kobeřické fotbalové ligy. Z tohoto místa, bychom jménem pořadatelů, chtěli poděkovat webmasterum, za aktualizaci, starosti a úpravu těchto stránek.

Příjemné čtení komentářů přejí reportéři KFL.