logo

Hlavní Menu

Tabulka

P. Tým Z. B.
1. SFC Rozsochač 11 30
2. FC Ulic BOYS 11 30
3. SFC Slavoj 11 21
4. FC Bahnhof 11 16
5. Chachaři 11 10
6. Partia 11 9
7. Team Kruťasů 11 8
8. UC Onkli 11 6

Kontakty

Vedení ligy:
Jan Drastík
tel.: 736 176 223
drastikjan@seznam.cz

Pavel Jurček
tel.: 734 301 971

Webmaster:
Martin Hanzlík
hanzlik14@seznam.cz

Fotograf:
Patrik Sniehotta
tel.: 608 046 078
ruslan224@seznam.cz


Návštěvnost stránek

Zhodnocení 6. kola KFL

Vážení čtenáři, milovníci Kobeřické fotbalové ligy, a všeho co k ní patří.

Opět Vás vítáme u komentářů šestého kola podzimní části ligy, a budeme se Vám snažit přiblížit jednotlivé zápasy, tak jak nám to jen dovolí naše paměť. Do konce podzimní části chybí odehrát poslední tři kola, a všechny týmy mohou velmi pozitivně ovlivnit tabulku. Všechny zápasy a týmy jsou vyrovnány, a nedá se říci, kdo obsadí jakou příčku, po ukončení podzimní části a po odehrání posledního zápasu.

V zápasech šestého kola se jako první na hřišti za benzinkou sešel Gambrinus Team s týmem Partie. Hráčů týmu Partie k zápasu nastoupilo pouze 5. Během zápasu ještě přiskočil vypomoct oslabenému týmu Marcel Kachyňa, ale o poločase musel odejít brankář Petr Kraut , a tak hráči Partie hráli po celou dobu utkáni v oslabení. Tempo zápasu bylo velmi unavené. Hráči Gambrinus Teamu, k tomuto utkáni přistoupili velmi laxně, a po náskoku ve vedení 2:0 proti Partii přestali hrát skoro úplně. To napomohlo hráčům Stanislavu Kachyňovi, který snížil náskok Gambrinus Teamu na 2:1. Ovšem v zápětí na to hlavičkoval rohový kop za záda brankáře Partie, Jakub Mrovec, autor prvního gólu. V druhém poločase vstřelil gól Jiří Jamnický ml. a opět snížil na stav 3:2. Gambrinus Team se neustále snažil prostřelit brankáře Partie, ale nedařilo se jim to. Nakonec, po dvou nahrávkách spoluhráčů vstřelil gól Jan Drastík, a připsal si tak na konto Hattrick. Zápas byl rozhodčím ukončen stavem 5:2 pro Gambrinus Team. Zápas proběhl v Klidu, nebyla udělena žádná žlutá karta ani jiné napomenutí. Po zápase jsme se zeptali hráčů Gambrinus teamu, jak jsou spokojeni s výhrou. V jejich hlase bylo cítit, že jsou velmi spokojeni. Ale skromně řekli, že kdyby se hráči Partie sešli, mohl zápas skončit vítězně pro tým Partie a to hlavně díky velmi unavené hře. V tomto zápase bylo velmi složité určit nejlepšího hráče, a tak jsme se rozhodli, že obdiv si zaslouží celý tým Partie, za to, že i přes nedostatek hráčů, nastoupili k zápasu a nenechali se odsoudit kontumaci. tohoto zápasu byl zvolen brankář týmu Chalupky FC Patrik Graca.

Ve druhém odpoledním zápase hřiště patřilo týmům SFC Rozsochač a Chalupky FC. Velmi napínavý zápas čekali všichni diváci, a tím se tento duel také stal. Souboj prvního a druhého manšaftu tabulky byl velmi vyrovnaný a žádnému s týmu se nedařilo vstřelit gól. První padl v polovině prvního poločasu, kdy se do míče opřel stoper týmu SFC Pavel Kubašek a prostřelil gólmana FC. V prvním poločase už diváci gól neviděli. V poločase druhém, zvedl atmosféru zápasu hráč Chalupek, Vilibald Kašný, kdy vstřelil svůj první gól, v tak napínavém a důležitém utkání. Obě mužstva se opět pustily do pronásledování a snahy vstřelit soupeři vítězný gól. Dlouho se to žádnému s týmů nedařilo, až čtyři minuty před koncem prostřelil gólmana hráč SFC Jiří Nevřelá, a zajistil tak vítězství týmu SFC. Zápas byl tedy ukončen stavem 2:1 a tři body si opět připsal, dosud neporažený tým SFC Rozsochač.

Na nedělní ráno se už netrpělivě připravovaly týmy Onklů a FC Ulic BOYS. Tento zápas hodně diváku nevidělo, ale můžeme říci, že o hodně přišli. Zápas byl a probíhal ve stejném tempu jako zápas mezi SFC Rozsochač a Chalupkami FC, jen po hřišti pobíhali hráči z jiných týmů. Vývoj zápasu se jevil hodně proměnlivě, a šance vstřelit gól byly na obou stranách. Za tým Ulic BOYS se do branky postavil hráč René Žídek, který nepustil v prvním poločase žádný gól. Ovšem tým Onklů gól dostal, a to od hráče Jana Moravce, který zcela neobsazen, vyčkal před soupeřovou brankou, a hlavičkou poslal do vedení tým Ulic BOYS. V druhém poločase se ovšem do šance dostal hráč Oklů, Daniel Jaksch, a svůj tým nezklamal. Prostřeli brankáře Ulic BOYS a zvedl tak naději svého týmu. Onkli se začali prosazovat daleko víc než Ulic BOYS, ale branky se jim dosáhnout nepodařilo. Ke konci zápasu opět nakopnutý míč vsítil hlavičkou Patrik Kubný, a tak zvítězil Tým FC Ulic BOYS nad Onkly 2:1.

V posledním nedělním, a zároveň víkendovém zápase, se strhl boj o gól, mezi týmy FC Bahnhof a Šileným. FC Bahnhof, už konečně chtěl zlomit lajnu neúspěchů a odlepit se od posledních příček, ovšem jak sám zápas ukázal, Šilene mělo tentýž cíl a v zápase šlo vidět, že si za ním stojí. V zápase padlo celkem šest gólů a výsledek byl bohužel pro jeden s týmu sklamáním, a poslal jej na osudné poslední místo. Tím týmem se stali „Vládci Kobeřic“ prvního ročníku Kobeřické fotbalové ligy FC Bahnhof. Tomuto stavu přispělo zranění několika hráčů v týmu. Jak již bylo kdysi řečeno: „kdyby nebylo posledních, nemohli by být ani ti první v tabulce“. Ale nyní už opět k vývoji zápasu. Po prvním poločase byl stav utkání nerozhodný 2:2. Za FC vstřelili gól hráči Martin Buchta a Lukáš Janík. V týmu Šilené se střelecky prosadili hráči Jakub Nohal a Aleš Konečný. Druhý poločas byl střelami na branku doslova protkán, ale bohužel, týmu FC se nedařilo, a jejich šance spolehlivě lapal Brankář Zdeněk Jurček. Za Šilené vstřelil poslední dva góly Viktor Pospěch, kterému, řekli bychom, nechybělo málo a obdržel žlutou kartu za nepřiměřené chování vůči sudímu a nadávky hráčům. Rozhodčím byl tedy ukončen zápas za stavu 2:4 pro Šilene.

Zktáceně, je také naší povinností milí čtenáři, informovat Vás o odehraném zápase mezi Partii a Chalupkami FC. Tento zápas byl odehrán na školním hřišti. Mnoho Vám k němu neřekneme, nebyli jsme totiž informováni o jeho konání, a tedy nemůžeme říci, jak vlastně probíhal, ale výsledek svědčí o tom, že musel být velmi zajímavý, neboť konečný stav mezi Partii a Chylupkami FC - 4:5 mluví za vše. Za Partii, míč do soupeřovy branky protlačili hráči Werner Jakub (2), Daniel Riemel a Jiří Jamnický st. Za Chalupky FC vstřelili góly Libor Václavík (3), Jan Bořucký a Lukáš Zapletal. Stav o poločase byl 2:2. Je tedy jasné, že vítězný gól provázelo trápení obou mužstev ve druhém poločase.

To je opět od nás, milí čtenáři, vše. Doufáme, že jsme opět nabudili onu atmosféru při čtení komentáře, a věříme, že Vás některé uvidíme na samotných zápasech Kobeřické fotbalové ligy. Z tohoto místa, bychom jménem pořadatelů, chtěli poděkovat webmasterum, za aktualizaci, starosti a úpravu těchto stránek.

Příjemné čtení komentářů přejí reportéři KFL.

Aktuální zápasy

26. 5. 2018 - 27. 5. 2018
26.05.2018, 16:00
UC Onkli - Partia
2 : 8

27.05.2018, 09:00
FC Bahnhof - Team Kruťasů
7 : 0

27.05.2018, 10:30
FC Ulic BOYS - Chachaři
10 : 1

27.05.2018, 11:30
SFC Rozsochač - SFC Slavoj
2 : 3

Následující zápasy

2. 6. 2018 - 3. 6. 2018
02.06.2018, 14:30
FC Ulic BOYS - FC Bahnhof
:

02.06.2018, 16:00
Chachaři - SFC Rozsochač
:

03.06.2018, 09:00
SFC Slavoj - UC Onkli
:

03.06.2018, 10:30
Partia - Team Kruťasů
:

Sponzoři

Obecní úřad Kobeřice

(c) 2009 - 2018 | created by Martin Hanzlík | admin