hanzlik14@seznam.cz

Návštěvnost stránek

Zhodnocení 4. kola KFL

Dobrý den Vážení příznivci a čtenáři komentářů Kobeřické fotbalové ligy.

Jak již jsme se Vám zmínili v komentáři třetího kola, ve čtvrtém kole byly odehrány pouze tři zápasy, ale i přes to, bylo o co stát, každý si přišel na své a některé z akčních týmů si vylepšily skóre. K tomu, a mnoha jinému se dostaneme, při popisu jednotlivých průběhů zápasů.

První zápas, sobotního odpoledne, obstaraly týmy ze samotného dna tabulky, Šilene – Gambrinus Team. Zápas začal v pomalém tempu, mírně navrch mělo Šilene, avšak Gambrinus Team rychle srovnal tempo, a byl rovnocenným soupeřem. Hra byla plná nepřesností, našly se ale i ojedinělé akce, které mohly skončit gólem, ale nestalo se tak. Prví, co si psal rozhodčí, Pavel Kubašek, do zápisu, byla žlutá karta, udělená hráči Gambrinus Teamu, Lukáši Krautwurstovi, za ostrý faul, nečekaně zezadu, proti soupeřovým nohám. Na konci poločasu spálily oba týmy obrovské šance, za tým Gambrinus hlavičkoval Milan Vavřinčík, z bezprostřední blízkosti branky, nad. Za tým Šilene, pálil Jakub Nohal, ale jeho pěkná střela v brance neskončila. Druhý poločas se táhnul ve znamení honby za gólem, který by znamenal vedení v zápase, vzhledem k produktivnosti týmu i velkou šanci na vítězství. Michal Michalík 2x prověřil gólmana střelami z dálky, technicky to zkoušel i Karel Slivka, ale ani on neuspěl. Tým Gambrinus nezahálel, a taky si vytvořil šance. Největší spálil František Laburda, když mu neposedný balón, na povrchu plném překvapení, uskočil přímo před gólmanem. Na konci zápasu přišel faul v pokutovém území Gambrinus teamu, následovala penalta, kterou si postavil Gerhard Harazím. Čekalo se, že si zkušený borec s penaltou poradí, ale jeden člověk byl proti. Lukáš Hanzlík, zlikvidoval penaltu i následnou dorážku. Týmy se tak rozešly smírně 0 : 0. Mužem zápasu byl zvolen Lukáš Hanzlík.

Ve druhém víkendovém duelu proti sobě nastoupily Team Kruťasů proti Onklům. Nikdo se po prvních minutách ani neodvažoval vyslovit konečný výsledek zápasu. Kruťasové nastoupili k zápasu s takovým nasazením a chutí zvítězit, že to zaskočilo i samotného soupeře, a už v poločase Onkli prohrávali 2:0. Po poločasové přestávce si ještě jeden gól vstřelil Lukáš Pavera, na jehož konto byly připsány i předešlé dva góly. V tomto okamžiku se dění změnilo a Onkli začali šlapat po brance soupeře. Podařilo se jim srovnat skóre na 3:3, když střelci branek Daniel Jaksch a Marian Hanzlík (2), našli skulinu v brance Kruťasů. Za tohoto stavu se začalo opět bojovat, na obou stranách. První gól vstřelil hráč Kruťasů, Jiří Žídek. Hned na to se opět Onklům podařilo srovnat na 4:4, když branku našel Roman Stuchlík. Remízou ovšem toto utkání neskončilo. V poslední minutě vstřelil svůj čtvrtý gól zápasu opět Lukáš Pavera, a připsal si tak obrovský podíl na vítězství Kruťasů, je také zvolen mužem zápasu. Výsledek zápasu Team Kruťasů x Onkli 5:4.

V posledním zápase proti sobě nastoupily týmy SFC Rozsochač a FC Ulic BOYS. Všichni přítomní tušili, že SFC si nenechá vzít ani jeden bod, a s tímto odhodláním se chopili vedení 2:0. První gól byl připsán Karlu Slivkovi, který z rohu trefil hráče FC a ten si balón poslal do branky. Autorem druhého gólu byl Marcel Slivka. Po tomto gólu se štěstí usmálo i na FC, když jejich gól vstřelil Buchta Marek. Za stavu 2:1 se dlouhou dobu nic nedělo, až před poločasovou přestávkou vedení SFC zvýšil Adam Kočí. Po poločase se již hráči FC Ulic BOYS výrazně nepřiblížili k soupeřově brance. Za to hráči SFC jim ještě nastřílel 5 branek. Autory gólu byli zapsáni Adam Kočí, Jiří Slivka a opět Marcel Slivka. Tento hráč je nejproduktivnějším střelcem, nejen SFC Rozsochač, ale po tomto zápase se stal nejlepším střelcem celé Kobeřické fotbalové ligy. Zápas mezi SFC Rozsochač x FC Ulic BOYS – 8:1. V zápase byla udělena také žlutá karta hráči FC Ulic BOYS, Danielu Kubnému, za nepřiměřený zákrok proti soupeři.

O tomto víkendu nebyl odehrán pouze zápas mezi mužstvy Partia a Chalupky FC. Nebyli jsme prozatím informováni o termínu dohrávky tohoto zápasu, ale věříme, že k odehrání dojde během tohoto prodlouženého víkendu, kdy se odehraje páté kolo Kobeřické fotbalové ligy. Zápasy Vám vážení čtenáři nebudeme vypisovat, jsou jako vždy zveřejněny v sekci ZÁPASY na těchto stránkách.

S komentářem se pro tento víkend loučí reportéři Kobarické Fotbalové ligy, a věří, že se budete opět dobře bavit, při četbě tohoto článku, a znovu si osvěžíte ony chvíle štěstí nebo neštěstí jednotlivých týmů.

Fotky z některých zápasu byly taktéž přidány...