ruslan224@seznam.cz

Návštěvnost stránek

Zhodnocení 3. kola KFL

Vážení čtenáři článků Kobeřické fotbalové ligy,

Na počátku dnešního komentáře, se Vám chceme omluvit za pozdní uveřejňování komentářů. Mysleli jsme si, že je nikdo nečte, tak jsme se snažili je omezit, ovšem opak je pravdou, a proto jsme tu s dalším, i když zpožděným komentářem 3. kola. Je těžké v dnešní uspěchané době určit, kdy se tu komentář objeví, ale s jistotou můžeme říci, že to bude vždy do pátku následujícího týdne, po ukončení kola. Samozřejmě, myslíme i na Vás, Vážení diváci, a budeme Vás informovat o termínech nekonaných a odložených zápasů.

No, nyní si myslíme, že je nejvyšší čas přejít k jednotlivým zápasům víkendu.

Jako první se v sobotu střetly týmy Onkli a FC Bahnhof. Každý si myslel, že jde o jednoznačné vítězství týmu FC, ovšem Onkli předvedli hru hodnou mistrů. V prvním poločase si vybojovali penaltu, kterou samozřejmě proměnili, a ke konci prvního poločasu ještě vstřelil gól jejich střelec a hráč, Milan Halfar. Stav o poločase 2:0 pro Onkly. Nástup do druhého poločasu byl pro tým FC Bahnhof poněkud lepší, kdy jejich první gól vstřelil jejich brankář, chytající celý první poločas, a to Tomáš Vehovský (sky). Ovšem to, tým Onklů, jako by potlačilo, a v zápětí vstřelil gól Daniel Jakš, a zvýšil vedení na 3:1. To ovšem ještě nebyl konec zápasu. Další gól FC přišel ve 40 minutě, kdy se jejím střelcem stal Petr Drastík. Jednu chvíli to vypadalo, že by mohl FC Bahnhof vyrovnat, ovšem nepodařilo se míč protlačit za záda brankáře Onklů. Ten míč chytil, a ihned vyhodil na samostatného útočníka Romana Stuchlíka, který míč bez větších problémů dopravil do branky FC. Stav utkáni 4:2 pro domácí mužstvo Onklů.

V dalším sobotním zápase se na hřišti sešly týmy FC Ulic BOYS a Partie. Partie se k tomuto zápasu opět zúčastnila v plném počtu, a bylo to znát i na kvalitě hry. Ani tým FC Ulic BOYS na tom nebyl špatně, i přes absenci dvou útočníků. Míč se do branky Partie podařilo vsítit po několika šancích pouze hráči Martinu Ryckovi. Škoda, kdyby proměnil každou šanci, která mu přišla na nohu, tým FC Ulic BOYS mohl luxusně vyhrát. Vzpomeňme taky hrací plochu, není 100% a bohužel, není ani 50% míč si tam prostě dělá, co chce, a proto jsou jakékoli kombinace nezkušených hráčů zbytečné. Hráčům Partie se podařilo nastřílet týmu FC Ulic BOYS čtyři góly. Jejich autory se stali Jiří Jamnický st. (2) a Jiří Jamnický ml. (2). Stav utkáni 4:1, pro tým Partie.

V prvním nedělním zápase se potkaly tým Kruťasů a Chalupky FC. Velmi vyhrocený zápas s účastí mnoha diváků skončil remízou 2:2. Za tým Chalupky FC se střelecky prosadil jen jeden hráč, a to Libor Václavík, který vstřelil jeden gól v prvním poločase, a druhý v poločase druhém. Za Team Kruťasů se střelecky prosadili hráči Roman Žídek, který branku vstřelil v 15 minutě, a ve 45 minutě se střelecky prosadil Marek Kubný. Nikdo z přítomných diváku neočekával, že by zápas mohl skončit remízou, ovšem výsledek mluví za vše, a lze jen těžko určit, který z týmu měl více střeleckých šancí, které se jim nepodařilo proměnit, a tak zajistit vítězství týmu. Chalupky FC se drží v současné době na 3 pozici v tabulce a Team Kruťasů obsazuje příčku osmou. To se ovšem může během pár zápasů změnit.

V posledním víkendovém zápase se na hřišti potkaly, jak jinak než dva týmy. No, ale také hráči z jiných týmů, kteří přišli fandit, a dotlačit tak tým k vítězství. To se opět podařilo fanouškům SFC Rozsochač, který dosud ještě nezaznamenal na svém kontě porážku ani remízu, zato jeho protivník Gambrinus team je na tom přesně obráceně, nezaznamenali ani jednu výhru, a bohužel ani jednu remízu, ovšem hrdě obsazují poslední příčku v tabulce. K zápasům se scházejí pořád v hojném počtu a s chutí si zahrají s každým soupeřem, i když vědí, že výhra je nad jejich síly. Byl to pěkný zápas a diváci mohli zpozorovat hned 11 někdy nádherných, někdy ušmudlaných, no ale taky náhodných gólů. FC Rozsochač, Gambrinus tým, rozstřílel 9:2. Opět se projevily jejich tréninky, souhra hráčů a jejich manipulace s míčem. Střelci branek se stali hráči Marcel Slivka (5), Pavel Kubašek (2), Patrik Šimeček a Adam Kočí. Za Gambrinus team se střelecky prosadili Radim Janoš a Mrovec Jakub, kterému se v zápase opět nepodařilo proměnit penaltu.

Toto je z třetího kola vše, Vážení čtenáři. Ještě je naší povinností upozornit Vás, že nebude odehrán nedělní zápas mezi Partii a Chalupkami FC. Sice svou nepřítomnost ohlásili pozdě, ale slíbili, že se na náhradním termínu domluví. Věřme tedy jejich slovu.

Nakonec bychom chtěli opět popřát, všem týmům v tabulce, hodně střeleckých úspěchů. Týmům v horní části tabulky výdrž, a týmům na konci tabulky pevné nervy a víru ve vítězství.

Fotky z některých zápasu byly taktéž přidány...