hanzlik14@seznam.cz

Návštěvnost stránek

Zhodnocení 2. kola KFL

Vážení sportovní přátelé,

Chtěli jsme vědět, jaká je sledovanost našich článků, a proto jsme s hodnocením druhého kola počkali. Ovšem, na vině je především zaneprázdněnost reportérů, kteří články diktují a píšou, začala totiž škola a mnozí museli opět zasednout do lavic a studovat. Za zpoždění se omlouváme, ale zároveň děkujeme za pochopení.

Nyní, abychom přistoupili k jednotlivým zápasům druhého kola. Byly opět odehrány všechny zápasy, a to i přes částečnou nepřízeň počasí. Partia svůj původně odložený zápas odehrála s týmem SFC Rozsochač v neděli ve 13:00. Dle vývoje utkáni, chtěli bychom konstatovat, že se jednalo o nejzajímavější zápas celého druhého kola. Tím samozřejmě nechceme říci, že by jiné zápasy nebyly též zajímavé. Všichni hráči se snaží dotlačit svůj tým k vítězství. Tým partie nastoupil k zápasu v oslabení 5+1, i přesto dokázal tým SFC pořádně rozhodit a potrápit, ve složení obrany Partie: Josef Werner, Stanislav Kachyňa, Zdeněk Hartman a brankář, jehož odkopy směřovaly převážně do soupeřovy branky, Petr Kraut, v prvním poločase nenechali soupeře přiblížit k brance, a ještě zvládli chopit se vedení, kdy první gól tečoval do branky Josef Werner. Za stavu 1:0 pro Partii, byl odpískán poločas. V úvodu druhého poločasu se SFC podařilo výsledek srovnat, kdy branku vstřelil Jiří Slivka. Ovšem dlouho se neradovali, jejich radost překazil Daniel Rimel, který opět, kopnutý míč Petrem Krautem, tečoval do soupeřovy branky. Třetí gól Partie si připsal Stanislav Kachyňa. Zoufalý tým SFC Rozsochač začal hrát agresivně, též to neměl rozhodčí lehké, udělil dvě žluté karty hráčům Marku Latkovi a Marcelu Slivkovi. Ovšem tým SFC se herně zvedl po příchodu jejich sponzora Petra Kašného, asi mu chtěli udělat radost, tak zatlačili a dokázali vpravit soupeři do sítě ještě tři góly, jejich autory se stali Adam Kočí, Karel Slivka a Opět Jiří Slivka. Ovšem jeho vystřelený míč do branky velmi nešťastně poslal Stanislav Kachyňa, který nám po zápase sdělil, že snad ani neusne, jak jej ten gól mrzí. Ovšem o tom je Kobeřická fotbalová liga, nikdo nezná předem výsledek a terén je takový, že nikdo neví, kde balón odskočí (jednoho potěší, druhého zklame). Partie x SFC Rozsochač 3:4

Druhý sobotní zápas, dle rozpisu, sehrál Gambrinus team proti Chalupkam FC. Zápas byl vyrovnán, ale Gambrinus tým, opět nedokázal umístit míč do soupeřovy branky, gólové šance na obou stranách se podařilo proměnit pouze Liboru Václavíkovi, a Aleši Hanzlíkovi, který svou střelou vymetl pavučiny pravého vinklu branky Gambrinus teamu. Hráči Gambrinus teamu se již s prokletím soupeřových branek naučili bojovat, ke každému zápasu nastupují s chutí vyhrát, když už to nejde, rádi si zahrají a zpříjemní, i když neúspěšným zápasem, víkend. Jen drahé polovičky těchto hráčů, kritizují každý zápas, a nedivíme se jim. Víkendové rozbory zápasů, nejen Kobeřické fotbalové ligy, na veškerých akcích vytočí kde koho. Ovšem myslíme si, že to není jen u hráčů Gambrinus týmu, ale všech hráčů všeobecně. Proto drahé polovičky, mějte se svými hochy slitování a pouštějte je na zápasy.

Prvním nedělním zápasem, byl zápas Šilene proti FC Ulic BOYS. Výsledek 1:3 částečně zavinil rozhodčí Jan Drastík poslední gól neměl uznat. Rozhodovat je těžké. Rozhodčí to mají těžké. Ovšem samotný zápas se jevil pozitivněji pro tým FC. K zápasu nastoupili s větší chutí zvítězit, a tomu odpovídala též kvalita hry. První gól Vstřelil hráč Jan Moravec, a za tohoto stavu byl odpískán poločas. V druhé půli, druhý gól, týmu Ulic BOYS, přidal Martin Johim. FC vedlo 2:0, ovšem obraně unikl Martin Michalik, a vstřelil první gól za tým Šilene. Po tomto gólu se už hráči přes obranu FC nedostali. Poslední, uznaný gól rozhodčím, vstřelil v 55 minutě Daniel Kubný. Stav utkání Šilene x FC Ulic BOYS 1:3.

K druhému nedělnímu zápasu nastoupily týmy FC Bahnhof a Team Kruťasů. V tomto zápase padlo deset gólů, z toho tři z penalt. Dvě byly odpískány proti Týmu kruťasů. Góly vstřelili hráči Kermes Ondra a Urbánek Petr. Další góly si připsali Martin Buchta (3) a Vehovský Tomáš (nikel).

Za tým kruťasů se střelecky prosadil Jiří Žídek, který svým hatrickem trápil soupeře, jak jen to šlo, ale k vítězství to nestačilo. Čtvrtý gól si připsal Roman Žídek. Stav utkání 6:4 pro FC Bahnhof. I tento zápas se odehrával ve velmi vypjaté atmosféře a to hlavně za příčiny diváků přítomných při zápase.

Toto bylo hodnocení druhého kola Kobeřické fotbalové ligy. Ještě jedou se Vám, Vážení čtenáři omlouváme za zpoždění, ale prosíme, berte ohled, na zatížení všech reportérů, kteří se starají o aktualizaci zpráv a hodnocení jednotlivých zápasů. Z našeho místa, bychom chtěli hlavně poděkovat fotografovi Patriku Sniehottovi, který pomáhá zkvalitnění našich článků doprovodnou a kvalitní fotogalerií.

Loučíme se s Vámi, čtenáři, a přejeme příjemnou zábavu při čtení komentáře. Ještě Vás musíme informovat o posunutí třetího kola z důvodů konání Dne obce. Zároveň Vás na něj srdečně zveme.

Fotky z některých zápasu byly taktéž přidány...