ruslan224@seznam.cz

Návštěvnost stránek

Zhodnocení 14. kola KFL

Dobrý den, Vážení příznivci Kobeřické fotbalové ligy.

Opět se vám hlásíme s komentářem, v tom to víkendu pouze jediného zápasu odvážných, kteří se nezalekli deště a i přes nepřízeň počasí své utkání odehráli.

Jedná se o týmy Ulic BOYS a Partie. Tento zápas byl odehrán v neděli v 10:30. Obě mužstva nastoupily v plné sestavě, jen na střídání měli pouze jednoho náhradníka v týmu Ulic BOYS. Zápas se vyvíjel velmi zajímavě. Za intenzivního deště, vstřelili hráči Partie v prvních deseti minutách dva góly, jejich autory se stal Jiří Jamnický starší a mladší. Ale Ulic BOYS se rychle vzchopili a prvním nádherným gólem otevřel skóre René Źídek. V zápětí na to, si na noze podržel míč Marek Buchta a pomalými kličkami dopravil míč až do branky Partie. To se už začala divit i celá lavička přítomných diváků, nikdo z nich nečekal takovýto obrat. To zdaleka nebylo vše. Tomáš Kubný před odpískáním poločasu ještě stihl zvýšit náskok Ulic BOYS na 3:2. Nástup do druhého poločasu následoval pomalu hned po ukončení prvního. Hned v úvodu se zjevil před brankářem Partie Jan Moravec, a po střele se míč odrazil od tyčky opět k němu, a dorážkou proměnil na 4:2. Ovšem bylo vidět, že Partii ještě neopustily všechny síly, a v 15 minutě druhého poločasu opět trefil branku Jiří Jamnický ml. Od tohoto gólu se dlouho nic nedělo, až v padesáté páté minutě zvýšil náskok Ulic BOYS Milan Drastík, na 5:3. Ale ještě nebylo všemu konec, Partie se nevzdávala a bojovala i přes nepřízeň počasí. Před koncem ještě vstřelil gól Jiří Jamnický ml. Na 5:4. Ovšem na srovnávání už bylo pozdě, rozhodčí ukončil zápas stavem 5:4 pro Ulic BOYS.

I přes nepřízeň počasí jsme opět mohli shlédnout napínavý a velmi zajímavý zápas. Zápasy, které nebyly odehrány, budou odehrány o víkendu. V sobotu, před nebo po zápasech, FC bahnhof x Team kruťasů, v neděli v 13:00 Onkli x SFC Rozsochač.

V tomto kole se na nás počasí zrovna nesmálo. Doufejme a věřme, že to v následujícím víkendu, při dohrávce čtrnáctého kola a zápasech kola patnáctého, bude lepší a zápasy budou odehrány. Srdečně vás na ně zveme a budeme Vás, milí diváci, očekávat na hřišti Za benzinkou. Tímto se s Vámi loučíme, a budeme se těšit s náročnými komentáři následujících a napínavých kol.