ruslan224@seznam.cz

Návštěvnost stránek

Zhodnocení 12. kola KFL

Vážení sportovní přátelé,

Je zde opět čas, abychom Vám přiblížili, a vtáhli Vás, do dění víkendových zápasů dvanáctého kola Kobeřické fotbalové ligy. Jako první se nyní na sokolském tréninkovém hřišti potkaly mužstva Ulic BOYS a Šilene. Již o poločase bylo zřejmé, že vývoj zápasů bude velmi dramatický, neboť o poločase byl stav 1:1. V druhém poločase se zacházelo do extrémů, žádné z mužstev nechtělo prohrát, a tak za stavu 3:3 došlo k faulu, který byl potrestán žlutou kartou hráči Martinu Michalíkovi a penaltovým kopem, který ovšem Ulic BOYS neproměnili. K rozhodnutí došlo až v poslední minutě utkání, kdy vítězství Ulic BOYS zajistil Moravec Martin. Dalšími střelci gólu byli Vehovský Marek, Gadač David a Buchta Marek. Za Šilené se střelecky prosadili Petr Michalik a Marcel Herich, který se do soupeřovy branky trefil dvakrát. Stav utkání FC Ulic BOYS x Šilene – 4:3.

Ke druhému zápasu nastoupily týmy Bahnhof x Onkli. Tento zápas Onkli prospali, svědčí o tom výsledek 11:2. V poločase již byl stav nachýlen Bahnhovu, a to 4:0. V druhé třetině padlo ještě 7 gólů do branky Onklů, a pouhé dva do branky Bahnhovu. Střelecky se prosadili v mužstvu Bahnhof, Jakub Zlotý, Vehovský Tomáš, Jan Kermes, Ondra Kermes (4) a Martin Buchta (4). Za Onkli se trefili Daniel Halfar a Milan Halfar. Tento výsledek svědčí o tom, že bychom se měli začít bát Týmu FC Bahnhof, a začít se na ně pořádně připravovat, jejich zdatný útok a posila v brance mluví za vše, a není pochyb o tom, že tento tým půjde v tabulce vzhůru.

V neděli k prvnímu utkání nastoupil Gambrinus Team proti SFC Rozsochač. Nikdo nepochyboval o tom, že by zápas mohl skončit jinak než výhrou SFC. Gambrinus týmu se dařilo skóre zápasu 0:0 držet jen do poločasu, ve druhé třetině se uvolnili hráči SFC a postupně se trefili Marcel Slivka (2), Marek Latka a Adam Kočí. Za Gambrinus tým se střelecky prosadil pouze jednou Milan Krautwurst, který z přímého kopu zatočil míč do soupeřovy branky. Gambrinus tým měl hodně gólových příležitostí, ale nedařilo se jim je proměnit, jejich střely lítaly buď to mimo branku, nebo je spolehlivě lapal Gólman SFC.

Poslední zápas byl střetem týmu Chalupky FC a týmem Kruťasů. Tento zápas Kruťasové překvapili. Podařilo se jim vyhrát 5:2 a postoupit tak v tabulce. O výhru se postarali i jejich noví hráči Tomáš Melecký a Radim Krömer, kteří se každý zasloužili jedním gólem, další přidal Lukáš Pavera a dvakrát se trefil Jiří Žídek. Chalupky FC hráli tradiční poziční hru, a to se jim teď vymstilo, útok nepodpořil obranu, a kruťasi rychlými akcemi z obrany, postupně zvyšovali gólový náskok. Za Chalupky FC se podařilo míč propasírovat přes brankáře Kruťasů pouze Aleši Hanzlíkovi a Liboru Václavíkovi.

Tak bychom okomentovali dění jednotlivých zápasů, a již teď se s vámi diváky těšíme na velmi zajímavé kolo, kdy se na hřišti střetnou týmy těsně sousedící v tabulce, Onkli a Tým Kruťasů.