logo

Hlavní Menu

Tabulka

P. Tým Z. B.
1. SFC Rozsochač 11 30
2. FC Ulic BOYS 11 30
3. SFC Slavoj 11 21
4. FC Bahnhof 11 16
5. Chachaři 11 10
6. Partia 11 9
7. Team Kruťasů 11 8
8. UC Onkli 11 6

Kontakty

Vedení ligy:
Jan Drastík
tel.: 736 176 223
drastikjan@seznam.cz

Pavel Jurček
tel.: 734 301 971

Webmaster:
Martin Hanzlík
hanzlik14@seznam.cz

Fotograf:
Patrik Sniehotta
tel.: 608 046 078
ruslan224@seznam.cz


Návštěvnost stránek

Zhodnocení 1. kola KFL

Vážení sportovní přátelé, příznivci Kobeřické fotbalové ligy, trenéři, kapitáni a hráči.

Dovolte nám opět, abychom Vás během celé podzimní časti, druhého ročníku, seznamovali a vtahovali do dění jednotlivých zápasů. Budeme se opět snažit co nejlépe vystihnout nejlepší momenty v zápasech a co nejjednodušším způsobem podat a popsat dění v zápasech.

Hned na začátku nám dovolte, abychom jménem pořadatelů poděkovali všem sponzorům. Děkujeme jim, jak za podporu potřebnou při pořádání prvního ročníku, tak při pokračování v ročníku druhém. Zároveň je na místě poděkovat všem hráčům v devíti zúčastněných týmech, nebýt jich, nebylo by možné vytvořit na hřišti za benzinkou takovou víkendovou atmosféru, která přitahuje diváky ke zhlédnutí některých velmi vypjatých a nervy drásajících zápasů. Největší poděkování náleží Obecnímu úřadu, za jejich pomoc v úpravě a údržbě celého hřiště a okolí za benzinkou. Všem výše zmiňovaným a mnoha dalším, pořadatelé Kobeřické fotbalové ligy děkují.

Nyní je již na místě, seznámit Vás, Vážení čtenáři, s průběhem jednotlivých zápasů. Jak již jste se dozvěděli, druhý ročník Kobeřické fotbalové ligy byl zahájen v sobotu 22. srpna v 12:30. K tomuto utkání nastoupily celky Onkli a Šilene. Zápas se vyvíjel již od počátku lépe pro Šilene. První gól vstřelil Arnošt Šíma a Šilené dlouhou dobu drželo vedení, Onklům se podařilo vyrovnat ve druhém poločase, kdy jejich branku vstřelil Marian Hanzlík. Zápas, byl stavem 1:1 také ukončen. Tým Šilene je v soutěži nováčkem, i když k sobě přibrali hráče z týmu prvního ročníku NK Veteranos. Z výsledku je patrné, že nebude zrovna lehké měřit síly s tímto týmem, ale bude třeba se na ně pořádně připravit. Z nízkého výsledku 1:1 a vývoje utkání, dalo by se říci, že tým Šilené by mohl velmi pohotově postupovat do předních příček tabulky. Ovšem, byl to pouze první zápas, druhý může být o něco horší, a poslední je daleko. Proto nebudeme předbíhat a necháme se překvapit samotným mužstvem, co pěkného nám předvede v dalším kole. U týmu Onklů nedošlo v soupisce k velkým změnám, je to pořád ten starý smířený tým, který si hraje se soupeřem, tak dlouho, až ho rozstřílí vysokým výsledkem.

Ve druhém zápase se děly velké věci, výsledkem začínaje a kartou konče. K tomuto utkání nastoupil Team kruťasů proti Partii. Team kruťasů nastoupil v oslabení a i výsledek tomu odpovídal. Nový hráč týmu kruťasu, Lukáš König, se dlouho rozhodoval, na kterou stranu hraje, nejprve umístil míč do vlastní branky, ale po sléze svou chybu odčinil, a vstřelil gól také soupeři. Druhým střelcem se stal Lukáš Pavera, který vstřelil soupeři dva góly. Ovšem tyto góly ani zdaleka nemohly dostihnout střelecké nasazení týmu Partie. Jejich střelci byli, a teď všichni počítejte, Stanislav Kachyňa (5), Jiří Jamnický st. (5), Jiří Mrva (2), Filip Kachyňa a Josef Werner. Stav utkání 3:15. V posledních minutách, byla udělena již výše zmiňovaná karta červené barvy, hráči týmu Partie, Jiřímu Mrvovi, nikdo neví proč, ale za stavu 3:13 chytil balón do rukou v polovině hřiště. Zřejmě, aby kruťasové nesnížili náskok Partie. Nevíme, zdali to stojí za stop v dalším zápase. Nicméně, tento zápas nám opět ukázal, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a zahrát si.

Velmi očekávaným zápasem víkendu, byl duel mezi FC Bahnhof a SFC Rozsochač. Jak Mnozí víte, tyto týmy se v minulém roce sešly v boji o první místo. V tehdejším zápase se víc vedlo FC, kdy SFC porazili 2:1. Ovšem po prázdninách je tomu trochu jinak. SFC Rozsochač o prázdninách nic nenechal náhodě a intenzivně trénoval. To se jim vyplatilo, zápas vyhráli 4:2, a divákům opět předvedli, jak se má zacházet s balónem, a co se vlastně s ním dělá. Střelci týmu SFC se stali, Jiří Nevřela (2), Petr Kašný a Marcel Slivka. U týmu FC Bahnhof, byla vidět obrovská arogance, se kterou k zápasu nastupovali, to se jim možná stalo osudným. Ne nadarmo se říká: „Kdo vysoko létá, z velké výšky padá.“ Celkově se zápas jevil velmi vyrovnaně, jen SFC měli víc přesných střel, které směřovaly za záda soupeřova brankáře. Za FC Bahnhof vsítili góly Jan Kermes a Martin Buchta.

K závěrečnému zápasu se sešly týmy FC Ulic BOYS a Chalupky FC. Stav utkání byl velmi zajímavý a celou dobu to vypadalo, že vyhraje tým Chalupky FC. Na začátku v prvním poločase vedli 2:1, kdy jejich góly vstřelili hráči, Libor Václavík a Jan Bořucký. Za Ulic BOYS se trefil Marek Buchta. Ve druhém poločase se střílelo na obě strany a padaly další góly Za Chalupky se ještě 2x trefil Libor Václavík, ale čtyři góly, jak se ukázalo, k vítězství nestačily. Za Ulic BOYS se trefili Martin Johim, Daniel Kubný a opět Marek Buchta. Ke konci zápasu sice Chalupky vedly 4:2, ale bohužel neudržely tento stav a vstřelené góly stačily pouze na remízu 4:4.

Všechny zúčastněné týmy jsou velmi pozitivně naladěny ve druhém ročníku, doufejme jen, že jim toto odhodlání vydrží a nebudou mít problémy s účastí hráčů v zápasech a samotnou účastí týmu. V tomto kole se nám bohužel nepředstavil devátý tým, Gambrinus team. Zatím Vám jen můžeme říci, že nedošlo k velkým změnám v soupisce. O kvalitě hry se ovšem budeme bavit až po odehrání jejich prvního zápasu s týmem Chalupky FC. Všem zúčastněným týmům přejeme přímé střely směřující do soupeřovy branky a co nejmíň úrazů. Všem divákům pěknou podívanou a čtenářům pěkné chvíle strávené u četby našich komentářů.

V dalším kole dojde ke změně, a to takové, že bude odložen zápas mezi SFC Rozsochač a týmem Partie. Termín Vám sdělíme včas. Všechny jiné informace najdete v jednotlivých záložkách na těchto stránkách.

Pěknou zábavu ve vyčkávání na další kolo, přeji reportéři KFL.

Podívejte se také na fotky...

Aktuální zápasy

26. 5. 2018 - 27. 5. 2018
26.05.2018, 16:00
UC Onkli - Partia
2 : 8

27.05.2018, 09:00
FC Bahnhof - Team Kruťasů
7 : 0

27.05.2018, 10:30
FC Ulic BOYS - Chachaři
10 : 1

27.05.2018, 11:30
SFC Rozsochač - SFC Slavoj
2 : 3

Následující zápasy

2. 6. 2018 - 3. 6. 2018
02.06.2018, 14:30
FC Ulic BOYS - FC Bahnhof
:

02.06.2018, 16:00
Chachaři - SFC Rozsochač
:

03.06.2018, 09:00
SFC Slavoj - UC Onkli
:

03.06.2018, 10:30
Partia - Team Kruťasů
:

Sponzoři

Obecní úřad Kobeřice

(c) 2009 - 2018 | created by Martin Hanzlík | admin